Online Media Group z nowym klientem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Online Media Group z nowym klientem

OMG rozpoczęła współpracę z OK Money, który jest częścią międzynarodowej grupy finansowej DFC Global Corp. Online Media Group zajmie się procesem pozyskiwania leadów sprzedażowych oraz ich przygotowywaniem do sprzedaży.

OK Money jest firmą udzielającą pożyczek krótkoterminowych przez internet lub wiadomość SMS. W ramach współpracy OMG przeprowadzi kampanie efektywnościowe. Głównym celem będzie wygenerowanie maksymalnej ilości leadów, w postaci wypełnionych wniosków o pożyczkę oraz proces ich segregacji i optymalizacji przed przekazaniem do sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Hanna Świątek, Account Manager Online Media Group Poland: Mimo, że pracujemy z OK Money dopiero od miesiąca, już teraz możemy pochwalić się bardzo wysoką akceptowalnością wniosków o pożyczkę, a także wysoką konwersję na sprzedaż.

OMG cały czas rozwija program dla OK Money włączając nowych wydawców, a także stale optymalizując obecnych, w celu zwiększania zamykalności sprzedaży. Na obecnym etapie kampanii testowani są nowi wydawcy i alternatywne formy dotarcia do klientów, zainteresowanych usługami OK Money.

OMG Poland posiada bogate doświadczenie w współpracy z firmami oferującymi pożyczki krótkoterminowe. Od dwóch lat współpracuje z firmami takimi jak Provident, Mini-Credit, czy Asa Kredyt, w pełni wykorzystując performance marketing.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij