Result Media na Google Shopping Day 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Result Media na Google Shopping Day 2016

8 września w warszawskiej siedzibie Gooogle odbyła się pierwsza polska edycja konferencji Google Shopping Day. Na spotkanie zostali zaproszeni specjaliści z kluczowych domów mediowych, firm, które opierają swój biznes o sprzedaż Internetową oraz agencji SEM, w tym Result Media.

Konferencja Google Shopping Day dotyczyła wykorzystania ich produktów do generowania sprzedaży w kanale e-commerce. Podczas wydarzenia Google zaprezentował Road Mapę dla swoich produktów na kolejne lata. Oprócz nowych produktów, zaprezentowane zostały sposoby optymalizacji obecnych narzędzi oraz możliwości wykorzystania DoubleClick do prowadzenia kampanii sprzedażowych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Od początku swojej działalności specjalizujemy się w obsłudze kampanii e-commerce. Tego typu obsługa nie należy do najłatwiejszych, jednak zawsze towarzyszy nam wykwalifikowany zespół.. Czujemy się bardzo mocni zarówno po stronie generowania ruchu, optymalizacji, jak i kwestii analitycznych. Lubimy te działania, bo ich efekty są bardzo łatwo policzalne i klienci nie mają wątpliwości co do wyników kampanii.” – tłumaczy Adrian Radomski, COO Result Media. 

Result Media to jedna z nielicznych agencji, posiadająca wszystkie specjalizacje w ramach zaawansowanej Certyfikacji Google Premier, a dla specjalizacji zakupowej posiada 4 specjalistów. Podczas Google Shopping Day agencję reprezentował Eustachy Chmurko, specjalista SEM z wieloletnim doświadczeniem, który swoją karierę rozpoczynał w Netsprincie, następnie specjalizował się w tematyce SEM w ClickMotion – Grupy Stroer. 

„Uczestnictwo w konferencji pozwoliło zmierzyć moją wiedzę z wiedzą osób o większym doświadczeniu w branży zarówno na rynkach lokalnych jak i zagranicznych. To z kolei usystematyzowało dotychczasowe działania i umożliwiło przygotowanie naszych klientów, tak aby w pełni skorzystali z tych rozwiązań. Dodatkowo Eventy uchylają „rąbka tajemnicy” w kwestii przyszłości, planów Google oraz kierunku rozwoju branży. Jednocześnie poznajemy pierwsze wyniki testowanych funkcjonalności i narzędzi w krajach z już ustabilizowanym rynkiem internetowym, które lada chwila zostaną udostępnione ekspertom w Polsce.” – tłumaczy Eustachy Chmurko, SEM Specialist w Result Media.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij