Brooklyn Beckham globalnym ambasadorem marki Honor

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brooklyn Beckham globalnym ambasadorem marki Honor

Brooklyn Beckham został ambasadorem marki Honor. Współpraca rozpoczyna się od kampanii flagowego smartfona Honor 8.

Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o ambitnym i dynamicznym stylu życia współczesnych, zanurzonych w cyfrowym świecie użytkowników. W filmie promocyjnym, zafascynowany fotografią Brooklyn wpuszcza fanów do swojego świata, pokazując materiał z Londynu, który powstał z pomocą podwójnej kamery Honora 8.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Video zostało nakręcone przez wielokrotnie nagradzanego reżysera Simona Cahna. Twórca eksploruje w nim takie przestrzenie jak indywidualność, kreatywność i znalezienie własnej, unikalnej ścieżki. W filmie Brooklyn Beckham pokazuje swoje pasje – od fotografii do skateboardingu – i jak Honor 8 pomaga mu tworzyć i dzielić się nimi ze światem. Brooklyna widzimy na planie podczas sesji, kiedy bawi się z przyjaciółmi, czy gra w piłkę nożną. Młody Beckham wyjaśnia co napędza go, jako młodego artystę, do szukania własnej drogi.

W filmie Brooklyn mówi: Zacząłem codziennie nosić ze sobą aparat, robić zdjęcia, ale jeśli chcę coś zrobić szybko, po prostu wyciągam telefon i łapę to w obiektywie. Za każdym razem kiedy jestem na planie, przeżywam najlepsze chwile w życiu, kocham to. I to jest to, co chcę robić.

Honor 8, stworzony przez millenialsów dla millenialsów, został wyposażony w szereg innowacyjnych technologii, które doskonale łączą styl oraz wydajność. 17-letni Brooklyn nagrywa wideo i robi fotografie całego Londynu, wykorzystując podwójny obiektyw smartfona. Honor 8, dzięki 12MPx, podwójnej soczewce – monochromatycznej i kolorowej, rejestruje wyjątkowo ostre obrazy pełne żywych barw. Smartfon jest idealnym narzędziem w rękach początkującego fotografa, który doskonali swoje rzemiosło.

Najnowszy smartfon marki Honor to również elegancki ekran ze szkła 2.5D, gładkie wykończenie całości oraz trwalsza bateria z funkcją szybkiego ładowania. Przedni aparat oferuje również tryb "idealnego selfie”, który za każdym razem gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia. Inteligentny czytnik linii papilarnych, usytuowany z tyłu, pozwala na całkowitą kontrolę urządzenia, co idealnie wpasowuje się w szybki i aktywny tryb życia dzisiejszych użytkowników. 

Brooklyn Beckham tak komentuje współpracę z marką Honor: Wartości jakie reprezentuje Honor to te, w które wierzę. Bycie odważnym, kreatywnym i prawdziwym. Bardzo podobała mi się praca nad filmem i pokazywanie moich pasji. Inspiracji szukam wszędzie, a aparat Honora 8 jest idealny do fotografowania chwil, gdziekolwiek jestem. Podwójna soczewka jest dość unikalna dla smartfona i nadaje zdjęciom profesjonalnego wyglądu.  

Smartfon na polskim rynku jest dostępny w cenie 1999 PLN w kolorach: Midnight Black i Pearl White. Jesienią Honor 8 znajdzie się w ofercie salonów sprzedaży i u operatorów również w kolorze Sapphire Blue.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij