Durex z Listonic mobilnie na walentynki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Durex z Listonic mobilnie na walentynki

Agencja mobile marketingu Mobext Polska (Havas Media) realizuje dla marki Durex kampanię walentynkową z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Listonic.

Wystartowała mobilna kampania promująca najnowszy produkt Durex - Performax Intense, prezerwatywę zaprojektowną tak, aby kochankowie mogli osiągnąć wspólny orgazm. Poza działaniami reklamowymi w mediach tradycyjnych oraz Internecie marka zdecydowała się po raz pierwszy na naszym rynku rozszerzyć je o działania mobilne w aplikacji Listonic.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Mobile jako medium zaczyna odgrywać dla konsumentów coraz większe znaczenie. Dzięki akcji specjalnej w aplikacji Listonic mamy szansę dotrzeć do nich z informacją o nowym produkcie w sposób kontekstowy oraz w miejscu, w którym faktycznie dokonują decyzji o zakupie - powiedziała Maja Medowska, Brand Manager Durex.

Kampania potrwa do 14 lutego. W jej ramach prowadzone są działania w Listonic z wykorzystaniem reklamy wizerunkowej oraz kontekstowo, podczas planowania i robienia zakupów. Reklamy dodają się kontekstowo do wpisów na listach zakupów konsumentów, np. reklama “Na deser nie tylko w kuchni” wyświetli się po dodaniu do listy “bitej śmietany”, a tekst “Liczy się wspólna rozkosz” doda się do listy zakupów przy “truskawkach”. Po kliknięciu w reklamę konsument zobaczy dopasowaną do urządzeń mobilnych stronę z informacją o produkcie, z której jednym kliknięciem może dodać Durex – Performax Intense do listy zakupów.

Za pomysł oraz jego realizację odpowiedzialna jest agencja mobile marketingu Mobext Polska (Havas Media) we współpracy z Listonic. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij