empik.com kończy 18 lat i świętuje blisko15 milionów transakcji online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
empik.com kończy 18 lat i świętuje blisko15 milionów transakcji online

Ponad 350 tysięcy produktów z 13 kategorii oferuje obecnie swoim klientom empik.com, co czyni go jednym z największych sklepów internetowych w Polsce. empik.com zrealizował blisko 15 milionów transakcji, a w zeszłym roku połowa zakupów była dokonana z urządzeń mobilnych.

Rozwój i zmiany empik.com obrazują trendy w zakupach internetowych Polaków na przestrzeni 18 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

18 lat empik.com w liczbach 

Dane wewnętrzne potwierdzają silną pozycję empik.com – odnotował on łącznie 3,3 miliardy odsłon, 503 miliony wizyt i 15 milionów transakcji. Dynamikę rozwoju empik.com obrazują dane z ostatnich 12 miesięcy: liczba odsłon wyniosła 584 miliony, wizyt – 97 milionów i transakcji – ponad 3 miliony. Takie wyniki to zasługa nowych rozwiązań, które miały swój debiut w ubiegłych miesiącach. Najważniejsze z nich to program lojalnościowy Mój Empik i rozwiązanie „One Click Buy”, zezwalające na dodanie karty płatniczej do konta klienta, by kolejne zakupy finalizować jednym kliknięciem. Istotne było również wprowadzenie aplikacji mobilnej. 

– Jedna trzecia klientów skorzystała mobilnie z empik.com w tym roku, dlatego otwarcie się na wielokanałowość było naturalnym kierunkiem rozwoju sklepu – mówi Szymon Bujalski, Dyrektor E-commerce Empiku – Obok programu Mój Empik, który nasi klienci zdążyli już polubić, uruchomiliśmy nową aplikację mobilną Empik, umożliwiającą przeglądanie bogatej oferty produktowej sklepu oraz wygodne zakupy mobilne. Aplikacja funkcjonuje także w trybie offline i zezwala na wyszukanie najbliższego salonu Empik i sprawdzenie lokalizacji produktu w salonie.  

Kultura 24 godziny na dobę

Prawie połowa Polaków (48%) deklaruje kupowanie online, a książki, płyty i filmy to druga, najczęściej kupowana w Internecie kategoria produktów. Użytkownicy empik.com, od początku istnienia sklepu spędzili na jego stronie łącznie 4,5 tysiąca lat – przeglądając oferty, czytając opinie o produktach i dokonując zakupów. Bogaty asortyment oraz infolinia czynna 24 godziny na dobę przez cały tydzień sprawiają, że empik.com znajduje się w czołówce najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Polsce.  

– Od lat siłą empik.com jest to, że udostępnia kulturę każdemu, bez względu na miejsce zamieszkania – zauważa Szymon Bujalski 18 lat serwisu na rynku to zasługa wiernych klientów. Urodziny empik.com to tak naprawdę ich święto, dlatego z tej okazji wprowadzamy atrakcyjne rabaty do  -70% z różnych kategorii.   

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i obejmuje kategorie: Książka, Muzyka, Film, Zabawki, Dziecko, Zdrowie i Uroda, Elektronika. Do każdego zakupu powyżej 69zł klienci otrzymają torbę empik.com. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij