GoldenSubmarine inspiruje przez Pinterest

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine inspiruje przez Pinterest

GoldenSubmarine uruchomiło swoje konto w serwisie Pinterest.com. Na czterech tablicach agencja będzie przypinać najciekawsze projekty, kreacje oraz własne inspiracje.

Materiały pochodzące od GoldenSubmarine można zobaczyć pod adresem pinterest.com/goldensubmarine/.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Pinterest znalazł już w Polsce oddane grono odbiorców. Ludzie szukają tam ciekawych inspiracji, idei wyrażonych zdjęciami czy projektami graficznymi. Naszymi materiałami chcemy zainspirować innych, a przy okazji pokazać co daje nam kreatywne paliwo do pracy – mówi Tomasz Danielewicz, dyrektor kreatywny w GoldenSubmarine.

Piny GoldenSubmarine są zgrupowane na czterech tablicach. Na Mobile znaleźć można wizualizacje aplikacji mobilnych autorstwa GoldenSubmarine. Pod każdą z nich jest link, który pozwoli na jej ściągnięcie i wypróbowanie. Infographics zawiera najlepsze infografiki dotyczące marketingu interaktywnego z serwisu www.360interactive.pl zarządzanego przez agencję. Tablica Web design zawiera projekty serwisów www autorstwa GoldenSubmarine. Na czwartej tablicy Inspirations co miesiąc jeden art director z zespołu GoldenSubmarine będzie przypinał zdjęcia i grafiki, które inspirują go do tworzenia ciekawych rozwiązań. W lutym swoje inspiracje przypina senior wideo&art director Michał Adamczyk.

Pinterest w grudniu 2012 miał 436 tysięcy użytkowników w Polsce (Megapanel PBI/Gemius). W Stanach Zjednoczonych serwis ten znajduje się wśród 50 najchętniej odwiedzanych stron. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij