Jakub Barzak dyrektorem operacyjnym (COO) w Indahash

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jakub Barzak dyrektorem operacyjnym (COO) w Indahash

Barzak został dyrektorem operacyjnym indaHash - międzynarodowej platformy do automatyzacji współpracy marek z digital influencerami.

Powołanie Jakuba Barzaka na dyrektora operacyjnego ma związek z dynamicznym rozwojem firmy na międzynarodowych rynkach. IndaHash wystartował na początku 2016 roku. Od tamtej pory dzięki platformie zrealizowano ponad 260 kampanii na rynkach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i w RPA dla marek, takich jak: Coca-Cola, McDonald’s, P&G czy L’Oreal, a z aplikacji korzysta obecnie 70 000 zweryfikowanych infuencerów o łącznym zasięgu ponad 200 000 000 followersów. Barzak, jako doświadczony specjalista w środowisku digitalowym, ma koordynować działania operacyjne i zmaksymalizować efektywność przepływu pracy w centrali firmy w Polsce.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Myślę, że objęcie stanowiska COO w tak dynamicznie rozwijającym się biznesie to spore wyzwanie - mówi Jakub Barzak, nowy COO indaHash. To zaawansowana technologicznie platforma zdobywająca kolejne międzynarodowe rynki, bez “wzorów do naśladowania” - bo jest jedyna na świecie. Rozwija się w tempie wykładniczym i rewolucjonizuje sposób, w jaki marki współpracują z influencerami - wylicza Barzak. To ogromne wyzwanie. A ja lubię wyzwania, które dają szansę zmieniać rzeczywistość - dodaje. 

Jakub Barzak przez ostatnie pół roku pracował w Cheil Worldwide jako szef pionu digitalowego w Europie Wschodniej. Wcześniej był związany m.in. z Microsoftem (jako digital channel marketing lead w Europie Środkowej i Wschodniej), Saatchi & Saatchi Poland (jako account supervisot), TBWA Poland i McCann Worldgroup. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij