Wenusjanki idą w stronę edukacji kobiet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wenusjanki idą w stronę edukacji kobiet

Przed nami duża zmiana w wizerunku Wenusjanek - jednej z największych społeczności kobiet przedsiębiorczych w kraju. Zmiana, która ma polegać na stworzeniu nowej formuły spotkań wenusjankowych, a co najważniejsze na rozpoczęciu edukacji kobiet z zakresu biznesu.

Wcześniej Wenusjanki organizowały duże konferencje, w których uczestniczyło tysiące kobiet. W skali roku odbywało się 26 spotkań w 5 miastach, podczas których angażowało się 2,5 tysiąca kobiet oraz 700 firm. Na każdym z nich były przeprowadzane wywiady z prelegentami z zakresu biznesu, mody, zdrowia i urody oraz inspiracji. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po dłuższym czasie obserwacji tej imprezy organizatorki uznały, że chcą w pełni pójść w stronę edukacji kobiet z twardych umiejętności biznesowych.

W ten sposób powstał projekt Wenusjanki – be smart! - przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń, która ma skupiać wokół siebie kobiety, które nie chcą pozostawać bierne w swoich działaniach. Założeniem tej inicjatywy jest zmniejszenie grupy do około trzydziestu pań, dzięki czemu jest większa możliwość poznania nowych ludzi i zdobycia interesujących kontaktów. 

Zależy nam aby z każdego spotkania kobiety wynosiły cenne, praktyczne informacje na temat zarządzania sobą w biznesie. Po wielu latach doświadczenia związanego z prowadzeniem własnej firmy wiem, jak bardzo ważne jest też wspieranie tych kobiet. To chcemy właśnie robić, wspierać kobiety biznesu, edukować i poszerzać ich horyzonty, zapewniając przy tym wspaniałą kameralną atmosferę. –  Anita Kijanka, pomysłodawczyni Wenusjanek, CEO Come Creations Group. 

Kolejnym elementem przejścia w stronę edukowania kobiet przedsiębiorczych jest stworzenie Akademii Wenusjanek – czyli jak zostać Idealną Businesswoman. Są to szkolenia dla kobiet, które planują założyć własną działalność, bądź mają już małe lub średnie firmy. Akademia ma być odpowiedzią na wszystkie pytania i problemy, które napotykamy na początku prowadzenia firmy, ale także usystematyzowaniem wiedzy z wybranego obszaru, dla tych, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwa już od jakiegoś czasu. Szkolenia, które mają się odbyć będą o tematyce z zakresu zarządzania sobą w czasie, personal brandingu, modeli biznesowych, podstaw prawa w firmie, public relations, social media, sprzedaży internetowej, zarządzania zespołem, zarządzania budżetem oraz z pobudzania kreatywności. 

Organizatorkom Wenusjanek bardzo zależy na tym, aby kobiety rozwijały swój światopogląd oraz próbowały nowych rzeczy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy zapraszamy na stronę: http://wenusjanki.com.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij