Cube Group z działaniami online dla marki Kratki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cube Group z działaniami online dla marki Kratki

Agencja performance marketingowa Cube Group rozpoczyna działania dla marki Kratki, należącej do największego polskiego producenta kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych, firmy Kratki.pl – Marek Bal.

W ramach długoterminowej umowy Cube Group odpowiada za strategię, prowadzenie i optymalizację działań online w Polsce i zagranicą (m.in. w Hiszpanii i Niemczech), planowanie i zakup mediów w modelach performance, działania w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google, projektowanie kreacji, analitykę i bieżącą optymalizację kampanii sklepu online Kratki.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zdecydowaliśmy się na wybór Cube Group z uwagi na zaproponowaną strategię ukierunkowaną na generowanie sprzedaży, ofertę kreacji silnie zorientowanych na konwersyjność oraz doświadczenie we współpracy z największymi e-commerce’ami – uzasadnia Marcin Brysiak, ekspert ds. e-commerce w Kratki.

Firma Kratki.pl – Marek Bal działa od 1998 roku, dziś to jeden z czołowych europejskich producentów kominków, dostępnych w 56 krajach na całym świecie. Firma jest również laureatem wielu konkursów branżowych: za jakość i rozwiązania technologiczne została nagrodzona czterokrotnie Złotym Laurem Klienta i tytułami „Konsumencki Lider Jakości” i „Lider Nowych Technologii, a estetykę, wzornictwo i detal wyróżniono na Forum Dobrego Designu za projekt z kryształami Swarovski.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij