TERAZ by Artystyczna Podróż

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TERAZ by Artystyczna Podróż

Nietypowa wystawa pod patronatem Ergo Hestia, w której szanse na wystawienie swoich prac dostanie każdy właściciel smartphone’a. W przestrzeni galerii sztuki zaprezentowane zostaną bowiem fotografie z Instagrama. Inspiracją dla tego wydarzenia stał się popularny profil @artystycznapodroz...

...który od wielu lat promuje najzdolniejszych artystów zamieszczających swe dzieła w tym serwisie. Ponad 120 tysięcy osób oznaczyło już swoje zdjęcia hasztagiem #artystycznapodroz i pora by ich dzieła i talent uzyskały należyte uznanie i miejsce w przestrzeni miasta. Unikatowa szansa łapania ulotnych chwil i pięknych momentów połączona z coraz to doskonalszą technologią i jakością zdjęć sprawia, że każdy z nas dostaje świetne narzędzie do tworzenia sztuki. Demokratyzacja fotografii sprzyja kreatywności i wyrażaniu swojej osobowości poprzez obrazy. TERAZ odpowiada na coraz większą potrzebę docenienia tego aktu i ubiega się o należyte miejsce i pozycję dla tego typu zdjęć. Z tego też powodu każdy ma szansę wziąć udział w tym wydarzeniu. W ramach otwartego konkursu, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mieli szansę zmierzyć się z nowym medium fotografii mobilnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą od 4 października do 31 października. Nie ma żadnych ograniczeń, grup wiekowych i kategorii. Jedynym kryterium jest estetyka fotografii i talent autora. Wziąć udział w konkursie mogą zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Co istotne, zdjęcia muszą być cyfrowe i wykonane przy pomocy telefonu komórkowego. Wystarczy oznaczyć je na Instagramie hasztagiem #apteraz2016.

Regulamin konkursu

Wystawa

Trzydzieści najlepszych prac wyłonionych w konkursie trafi do galerii sztuki. Od 18 to 20 listopada na Mysiej 3 będzie można zobaczyć wybrane dzieła. Dodatkowo, podczas wernisażu wyłoniony zostanie jeden laureat, który w nagrodę pojedzie wraz z osobą towarzyszącą na weekend do Lizbony. Specjalne jury, w skład którego wchodzić będą profesjonalni fotografowie oraz uznane postacie z branży kreatywnej podejmie się zadania wyłonienia zwycięzcy.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij