Wonga rozpoczęła współpracę z Clear Communication Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wonga rozpoczęła współpracę  z Clear Communication Group

Agencja PR odpowiada za komunikację korporacyjną i ekspercką firmy, relacje z mediami lokalnymi oraz promocję platformy edukacyjnej Kapitalni.org.

Clear Communication Group rozpoczęła współpracę z firmą Wonga w Polsce 3 października 2016 r. CCG wygrała przetarg. Umowa została podpisana na rok.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ze strony Wonga o współpracę z agencją odpowiada Eliza Więcław, dyrektor ds. PR. W CCG realizacją działań zajmą się Agnieszka Jabłońska-Twaróg, partner zarządzająca firmy oraz Agata Brańska, konsultant.

Firma Wonga działa na polskim rynku od 2013 r. Jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach konsumenckich udzielanych przez internet. Głównym produktem firmy jest pożyczka ratalna do 12 miesięcy. Od początku działalności w Polsce Wonga koncentruje na konsumentach sprawnie zarządzających swoim budżetem i zachowujących płynność finansową, ale poszukujących alternatywy dla produktów bankowych.

Clear Communication Group powstała w 2011 r. Specjalizuje się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego, banków, spółek giełdowych, przedstawicieli sektora usług profesjonalnych, komunikacji procesów związanych z digital transformation oraz zagadnieniami z obszaru cyber security, a także w komunikacji kryzysowej i szkoleniach medialnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij