Virgin Mobile i SKYN w akcji #CallMeMaybe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Virgin Mobile i SKYN w akcji #CallMeMaybe

Virgin Mobile przygotowało wyjątkowe zestawy promocyjne. Tym razem największy wirtualny operator nie tylko rozpieszcza, ale również dba o bezpieczeństwo. Przy zamówieniu startera lub przenoszeniu numeru na virginmobile.pl, można otrzymać trzy darmowe prezerwatywy marki SKYN w niepowtarzalnym...

...opakowaniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kupując nowy starter bądź przenosząc numer do Virgin Mobile, każdy ma możliwość udziału w akcji #CallMeMaybe i zamówienia trzech prezerwatyw SKYN – zupełnie za darmo. Na odwrocie opakowania każdej z nich, można wpisać swój numeru telefonu w Virgin Mobile i podarować ją wyjątkowej osobie. Operator nie zapomniał również o swoich stałych Klientach, którzy mają już numer w Virgin. Mogą oni skorzystać ze zniżek na prezerwatywy SKYN w programie Virgin OKazje.

Aby otrzymać zestaw promocyjny wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcje w koszyku zamówienia na stronie virginmobile.pl. Starter Virgin Mobile i prezerwatywy zostaną bezpłatnie dostarczone przez kuriera.

Udział w akcji jest całkowicie dobrowolny. Promocja potra do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów na: virginmobile.pl/callmemaybe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij