T-Mobile rozszerzy współpracę z Leo Burnett w obszarach BTL i shopper marketingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
T-Mobile rozszerzy współpracę z Leo Burnett w obszarach BTL i shopper marketingu

Jedna z najlepszych na świecie agencji shopper marketingu ARC Worldwide rozbudowuje swój potencjał w Europie Centralnej włączając we wrześniu 2016 do swoich globalnych stuktur G7 będacy częścią Grupy Leo Burnett w Polsce.

Filozofia Arc polega na głębokim zrozumieniu ludzkich zachowań ze szczególnym uwzględnieniem aktywności w kanałach sprzedaży. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia Leo Burnett przy współpracy z ARC Worldwide poszerzyła swoje kompetencje jako firma, która specjalizuje się w komunikacji i aktywacji marek w obszarze handlu, takich jak shopper marketing, eCommerce, design, in-store. T-Mobile Polska dostrzegając istotny wzrost kompetencji Leo Burnett w tych zakresach wzmacnia z nią swoją współpracę w ramach BTL i shopper marketingu. Planuje także zawiązanie jej w zagadnieniach e-commerce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z tym powierzył Leo Burnett zadania: opracowania dla T-Mobile nowej strategii komunikacji BTL i identyfikacji wizualnej. Odpowiedzialna za to jest Agencja ARC, która zajmie się kreacją i produkcją wszystkich materiałów reklamowych T-Mobile. Równolegle firmy zdecydowały także o wygaszeniu współpracy w obszarze ATL.

Grupa Leo Burnett współpracuje z T-Mobile Polska (wcześniej Erą) od 20 lat, realizując w różnym stopniu i dla różnych marek Operatora zadania z zakresu ATL i BTL. M. in., w 2015 r., agencja Leo Burnett współtworzyła nowe pozycjonowanie dla marki T-Mobile w Polsce oraz brała udział przy pracach nad nowymi koncepcjami komunikacyjnymi. Jest także autorem dwóch kampanii reklamowych:

  • „Wydajesz jak chcesz”, która  wspierała T-Mobile Usługi Bankowe.
  • „Pojedynek”, w której Tomasz Kot wystąpił w duecie z Robertem Lewandowskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij