UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki GRAAL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki GRAAL

„Otwórz się na nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii prowadzonej przez agencję UNIQUE ONE dla firmy GRAAL S.A. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Loteria rozpoczęła się 17 października i potrwa do 11 grudnia 2016 roku. Ma ona charakter typu instant-win, czyli uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał. Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo dowolny produkt marki GRAAL, a następnie dokonać zgłoszenia na stronie www.graal.pl i wybrać losowo puszkę, w której jest nagroda i sprawdzić czy się wygrało się jedną z nagród (50 tabletów Lenovo, 5 zestawów kina domowego, 10 notebooków Lenovo 2w1, 5 telewizorów Sony, 200 bonów o wartości 50 zł i 150 bonów o wartości 100 zł). Należy pamiętać o zachowaniu paragonu. Na zakończenie loterii każde zgłoszenie bierze udział w finałowym losowaniu samochodu Opel Adam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za przygotowanie mechanizmu i koncepcji loterii oraz jej organizację i obsługę, a także za opracowanie materiałów POS i strony www. Promocję wspiera ogólnopolska, która objęła swym zasięgiem internet (w tym social media, blogosfera) oraz radio.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij