Twoja chwila z POSTI - inspirująca promocja konsumencka właśnie wystartowała

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Twoja chwila z POSTI - inspirująca promocja konsumencka właśnie wystartowała

Z czym kojarzy Ci się chłody, jesienny dzień i dobra herbata? To babskie chwile z przyjaciółkami? Wieczór we dwoje? A może popołudnie z dobrą książką? Nie zwlekaj! Kup promocyjne opakowanie herbaty POSTI z unikalnym kodem, zrób zdjęcie tej wyjątkowej chwili i weź udział w konkursie już dziś!

„Twoja Chwila z POSTI” to jesienno-zimowy konkurs fotograficzny marki POSTI, w którym do wygrania jest aż 1300 oryginalnych bransoletek ze srebrnym listkiem zaprojektowanym specjalnie na tę okazję przez Anię Kruk. Ponad 1,5 mln opakowań herbat POSTI, które są już w sprzedaży zawiera promocyjną naklejkę z kodem uprawniającym do wzięcia udziału w konkursie, który będzie trwał aż 13 tygodni. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Wybraliśmy koncept młodej agencji Resort Marketing ze względu na świeżość spojrzenia, kreatywność i unikalny pomysł na nagrodę korespondujący z pozycjonowaniem marki. Zamiast kolejnego sprzętu AGD postawiliśmy na zaprojektowaną specjalnie dla marki Posti bransoletkę ze srebrnym listkiem herbacianym z kolekcji Ani Kruk. Tej biżuterii nie można kupić, można ją tylko wygrać biorąc udział w promocji Posti – Dawid Błaszczyk, Marketing Manager Posti”.  

Promocja wsparta jest dedykowaną podstroną internetową (www.promocja-posti.pl) oraz materiałami POS. Akacja obejmuje również działania B2B skierowane do sił sprzedaży marki POSTI.

Czas trwania promocji 17.10.2016-15.01.2017.

Za strategię, mechanikę promocji oraz jego obsługę odpowiada Resort Marketing.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij