Play przeniesie graczy do wirtualnego świata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Play przeniesie graczy do wirtualnego świata

Podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena Play zaprezentuje specjalnie przygotowaną instalację umożliwiającą doświadczenie wirtualnej rzeczywistości.

Play, operator sieci komórkowej przygotował specjalne doświadczenie VR, które zostanie zaprezentowane podczas jednej z największych imprez gamingowych Poznań Game Arena (21-23 października br.). Działania są częścią strategicznego projektu marki skierowanego do graczy pod wspólnym hasłem #gamersgonnaplay. Play, jako sponsor PGA, szykuje dla uczestników wiele dodatkowych atrakcji z obszaru gamingu i nowych technologii. Za koncepcję i realizację projektu odpowiada konsorcjum agencji Plej i MediaCom Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ciągu najbliższych kilku dni uczestnicy Poznań Game Arena (PGA) będą mogli doznać niezapomnianych wrażeń związanych z wirtualną rzeczywistością. Na 400 m2 powierzchni stoiska Play zaprezentuje m.in. najbardziej innowacyjne rozwiązania VR, przygotowane specjalnie na tę imprezę. Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z dwóch stanowisk wyposażonych w najnowocześniejsze gogle wirtualnej rzeczywistości - HTC Vive. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwolą poczuć niesamowite połączenie tego, co najlepsze w grach first person shooter ze swobodnym lotem z prędkością rollercoastera. Na potrzeby projektu został zbudowany wirtualny świat składający się z dwóch różnych scenerii, które łączy tunel czasoprzestrzenny. Pierwszy z nich to futurystyczne miasto nocą, które „zwiedzamy” z wysokości i pikujemy pomiędzy jego ruchliwymi ulicami. Drugi świat to z kolei tajemnicza kraina, w której na swojej drodze spotykamy lewitujące wyspy z sennych marzeń. Dla graczy ceniących 8-bitową klasykę będą czekały także wirtualne kontrolery, imitujące pistolety, które przydadzą się w walce z pixelowymi monstrami, uciekinierami z kultowej gry Space Invaders.

Dodatkowo na stoisku Play będzie można spotkać się z kilkunastoma najbardziej znanymi influencerami gamingowymi, w tym np. Rezigiusza, Izaka, JDabrowskiego, Blowka, Mandzia, Naruciakia, Gimpera, Drollercastera, Kaiko, Isamu i Karolka. Fani będą mogli rozegrać z nimi starcia na profesjonalnych stanowiskach e-sportowych, zgarnąć autograf, a nawet zrobić wspólne zdjęcie w technologii 360 stopni. Dla osób, które nie będą mogły być na PGA influencerzy będą prowadzili streamy live za pośrednictwem fanpage’a Play. Operator Play w swojej strefie zapewni uczestnikom wygodne miejsce, gdzie każdy będzie mógł naładować swój telefon i odpocząć od targowego zgiełku, a na koniec zjechać z Play’owej zjeżdżalni. Nie zabraknie też masy gadżetów ufundowanych przez Play oraz docenianą przez gamerów markę Razer.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij