Antalis rozpoczyna współpracę z Biurem Podróży Reklamy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Antalis rozpoczyna współpracę z Biurem Podróży Reklamy

Wiodący dystrybutor papieru – Antalis Poland wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do przeprowadzenia kampanii promocyjnej marki.

Celem bezpośrednim kampanii jest pokazanie pracownikom działów kreacji jakie możliwości daje papier i druk oraz zainteresowanie niezwykle bogatą ofertą Antalis Polska. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

BO12 to unikatowy zestaw 12 notesów zaprojektowanych przez 12 designerów, znanych w świecie projektowania graficznego. W każdym z notesów znajduje się wywiad z projektantami, na temat tego jak ważna jest jakość papieru już na etapie projektowania. 

Graficy którzy zarejestrują się na stronie www.bo12.com, mają szansę otrzymać w prezencie od firmy Antalis wyżej wymieniony zestaw notesów.

Agencja odpowiedzialna będzie za kreację banerów i zakup mediów w internecie. W kampanii zostaną wykorzystane takie media jak: SEM, GDN, remarketing, email marketing oraz social media marketing.

Opiekę nad projektami po stronie klienta sprawuje Małgorzata Kozicka, Starszy Specjalista ds. Marketingu, natomiast po stronie agencji Tomasz Kułakowski, Junior Project Manager oraz Alicja Szewczyk, Project Manager.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij