OS3 ma już 20 lat!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 ma już 20 lat!

Aż trudno uwierzyć, ale to już 20 lat! Jesteśmy jedną z najdłużej istniejących agencji reklamowych w kraju. Przez te dwie dekady mogliśmy nie tylko obserwować, ale co najważniejsze, czynnie uczestniczyć w tworzeniu się rynku reklamy online w Polsce.

Od małej firmy prowadzonej przez kilku zapaleńców do agencji strategiczno-kreatywnej, zatrudniającej blisko 70 ekspertów w swoich dziedzinach. Przez ten czas, dzięki zaufaniu Klientów, stworzyliśmy setki efektywnych i angażujących kampanii. Jak wyglądała nasza droga do nowej cyfrowej rzeczywistości?  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Historia OS3 zaczęła się w 1996 roku. To wtedy kilku pasjonatów zainspirowanych możliwościami mało jeszcze znanego w Polsce Internetu postanowiło pokazać, że to nie tylko nowinka technologiczna, ale realna szansa na dotarcie do Klientów polskich przedsiębiorców i organizacji. Nie była to łatwa droga. Za nami kilka kryzysów branży, trudnych realizacji i rozczarowań. Od przekonywania do założenia prostej elektronicznej wizytówki firmy, dotarliśmy jednak do miejsca, gdzie tworzymy złożone, wielopoziomowe kampanie reklamowe wykorzystujące różne kanały dotarcia.  

- Aż trudno uwierzyć, jak przez te 20 lat zmienił się rynek reklamy w Polsce. Z pełną odpowiedzialnością możemy mówić o prawdziwej rewolucji – komentuje Marcin Maj, Prezes OS3 i OS3 Group, który z agencją związany jest już od 14 lat – To jak Internet wszedł do naszego codziennego życia i stał się jego integralną częścią, tylko pokazuje, że droga, którą obraliśmy dwie dekady temu, była słuszna. Dzisiaj dzięki intensywnej pracy – nie tylko świetnym kreacjom i pomysłom, ale także unikatowemu podejściu do budowania relacji z Klientami – możemy wciąż się rozwijać i tworzyć kolejne efektywne projekty.  

Sama agencja przeszła szereg przemian. Przez lata byliśmy jednym z czołowych twórców skrojonych na miarę stron www i kampanii online. I byliśmy w tym naprawdę nieźli. Jednocześnie bacznie obserwowaliśmy przemiany, konkurencję i słuchaliśmy oczekiwań rynku. W odpowiedzi na potrzeby Klientów postanowiliśmy iść o krok dalej. Od kilku lat konsekwentnie rozwijamy strategię bycia agencją, która jest w głównej mierze  partnerem biznesowym. OS3 dzisiaj to organizacja dostarczająca nie tylko świetne koncepty reklamowe, ale przede wszystkim rozwiązania, które pozwalają na budowanie i wzmacnianie biznesu Klienta bez względu na kanał komunikacyjny – czy to offline, czy online. Tego wszystkiego nie byłoby jednak bez najważniejszego czynnika – zaufania Klientów.  

Przez ten czas pozyskaliśmy szereg Klientów, którzy na wiele lat pozostali z nami. Znane i szanowane marki powierzyły nam projekty pozwalające na wspólne tworzenie ciekawych kampanii, kreowanie na nowo ich światów wartości. PKO Bank Polski, Hasbro, NN Investment Partners, CCC – to tylko niektóre firmy od lat pracujące z ekipą OS3. To dzięki Klientom możemy także pochwalić się kilkunastoma nagrodami w polskich i zagranicznych konkursach, w tym pierwszą w historii krajowej branży nominacja Cannes Lions w 2003 roku. 

Jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć, ale nie zamierzamy spocząć na laurach. – Rok  okrągłej rocznicy to dla nas czas kolejnych istotnych przemian. Poszerzyliśmy nasze kompetencje o działania shopper marketingowe dzięki współpracy z ekspertem w tej dziedzinie na polskim rynku – agencją H2O Creative. 

W parę miesięcy zrealizowaliśmy z sukcesem już kilka wspólnych projektów z naprawdę dobrymi efektami, co tylko potwierdza, że to był dobry mariaż. Rozbudowujemy strukturę organizacyjną oraz system zarządzania i procedur. Inwestujemy w działania social mediowe, które są dzisiaj jednym ze stałych elementów oferowanych konceptów. Powoli też rozwijamy usługi PR-owe dla naszych Klientów. Co dalej? Internet to morze możliwości. M – commerce, siła oddziaływania e-influencerów, marketing rekomendacji, nowoczesne technologie przenoszące użytkowników w świat cyfrowy, nowe formy interaktywnej video-komunikacji. Przyglądamy się tym wszystkim trendom, szukając szans na poszerzanie naszych kompetencji – podsumowuje Maj. 

Przed nami kolejne, pasjonujące wyzwania. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować tym, bez których nasz sukces nie miałby miejsca, a OS3 nie byłoby tą agencją, którą jest dzisiaj – naszym byłym i obecnym pracownikom, partnerom i współpracownikom. To Wy i wasza ciężka praca, poświęcony czas, zapał do działania i otwarte głowy każdego dnia budowały i wciąż budują siłę tej firmy. Jesteście super i cieszymy się, że byliście i jesteście częścią naszej ekipy! 

Na koniec powiemy jedno – to nie jest nasze ostatnie słowo! 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij