Festiwal Inspiracji z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Festiwal Inspiracji z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

Już 28 i 29 listopada w warszawskim teatrze Palladium odbędzie się Festiwal Inspiracji - jedyna taka impreza w Polsce. Tym razem z okazji 10 lecia Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców - pod hasłem - MAMY COŚ DO POWIEDZENIA!. To niepowtarzalna szansa wysłuchania „The best of last 10 years”...

...i zobaczenia na żywo najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

2 dni jednego z największych festiwali słowa w Polsce. 40 mówców, ogromna dawka energicznych, dowcipnych i piekielnie inteligentnych wystąpień. Daj się oczarować i zainspirować.

Nie zapominajmy, że to świetna okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. 1000 uczestników to szansa na zbudowanie wartościowych relacji! Ponadto całość Festiwalu Inspiracji będzie transmitowana LIVE! i dzięki temu będą mogły w nim uczestniczyć tysiące osób.

Pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się pod hasłem MAMY COŚ DO POWIEDZENIA! – w biznesie! Gospodarzem sceny będzie Jacek Rozenek.

Przygotujmy się na zastrzyk bezbłędnych i głęboko zapadających w pamięć wystąpień:

  • Grzegorz Turniak, Wojciech Herra, Sebastian Kotow oraz Jerzy Zientkowski opowiedzą o sprzedaży siebie, swojej specjalizacji, produktów i usług,
  • Jacek Walkiewicz, Rafał Żak, Marzena Mazur i Michał Zawadka zainspirują Nas w temacie rozwoju dorosłych i edukacji młodzieży,
  • Marek Skała, Robert Jasiński, Marek Adamski oraz Karol Bartkowski wskażą na decydujące różnice w przywództwie i zarządzaniu,
  • Kamil Kozieł, Anna Szubert, Piotr Cieszewski i Agnieszka Maruda dotrą do naszych umysłów - spotkania, narady, prezentacje, wizerunek.

Wieczór spędzimy z Mentoring Theater. To nowatorska formuła sesji mentoringowej osadzonej w przestrzeni teatru. Robert Krool, Dariusz Milczarek & Michał Bukowski odegrają na scenie role, z którymi widz może utożsamić się zarówno w codziennym życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mentoring Theater to niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie samemu oraz własnym postawom i zachowaniom z „bezpiecznej odległości” fotela teatralnego. Zapraszamy do dyskusji o kategorii, jej znaczeniu i użyteczności dla rozwoju kompetencji osobistych.

Drugi dzień Festiwalu uświetnią przemówienia wyjątkowych prelegentów w temacie MAMY COŚ DO POWIEDZENIA - po godzinach! (pasje / hobby / life ballance). Miłośników sztuki mówienia, adeptów, i aspirantów zapraszamy na warsztaty z tezą. Gospodarzami sceny będą Kamil Kozieł, Marzena Mazur, Michał Zawadka, Agnieszka Maruda oraz Wojciech Scheffs. Zapraszamy do współpracy z Festiwalem Inspiracji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij