"Prześlij gwiazdkę" - nowa kampania Hoop Coli

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Hoop Cola, największa polska marka coli, rozpoczyna świąteczną 
kampanię marketingową. Główną oś kampanijnej opowieści stanowi polska tradycja wspólnego wypatrywania Pierwszej Gwiazdki, której pojawienie się jest znakiem do rozpoczęcia kolacji wigilijnej. To właśnie ten świąteczny symbol jest...

...bohaterem rozpoczynającej się kampanii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W świecie bez granic coraz częściej tęsknimy za tymi, którzy są daleko i nie mogą dzielić z nami najpiękniejszych chwil w roku — Świąt Bożego Narodzenia. Swoją najnowszą kampanię marka Hoop Cola dedykuje wszystkim, którzy tęsknią za bliskimi. Kampania ma zbliżać ludzi w tym wyjątkowym przedświątecznym okresie za sprawą gwiazd, którymi można się wzajemne obdarowywać. Każda z gwiazd ma swoje miejsce w gwiazdozbiorze życzeń Hoop Coli. Osoba, która otrzyma gwiazdkę, staje się jej „wyłącznym” właścicielem.

- Statystycznie co druga polska rodzina tęskni za kimś, kto mieszka za granicą. Nie zawsze najbliżsi mogą być obecni podczas świąt Bożego Narodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na kampanię, która ma nie tylko umożliwić składanie życzeń świątecznych, ale i podarowanie najbliższym gwiazdki z nieba. – mówi Karol Krekora, Brand Manager Marki Hoop Cola.

- Pomysł prosty, ale jak się później okazało trafiony: dać każdemu możliwość posłania bliskim Swojej Pierwszej Gwiazdki jako wyrazu uczucia - podsumowuje pracę nad kampanią Miłosz Sroka, dyrektor kreatywny Hand Made, agencji która realizuje kampanię.

Jak wysłać gwiazdkę?

Wystarczy wejść na stronę www.hoopcola.pl i wybrać gwiazdę, którą chcemy komuś zadedykować, a następnie wpisać życzenia i zdecydować, w jaki sposób mają zostać dostarczone (SMSem, mailem, przez portal społecznościowy). Można również zaznaczyć termin dostarczenia gwiazdki.

To jednak nie wszystko. Hoop Cola zachęca też do powrotu do pięknego zwyczaju wysyłania papierowych kartek świątecznych. Producent napoju przygotował około 200 000 kartek, które są dostępne w wybranych sklepach w całym kraju.

Akcja ma zaplanowane silne wsparcie mediowe. Główne kanały komunikacji to telewizja i Internet. Spoty reklamowe nie bazują wyłącznie na standardowym formacie 30 sekundowym, ale można też zobaczyć dłuższą - 60 sekundową wersję. Dodatkowo kampania wspierana jest działaniami w mediach społecznościowych i w prasie handlowej. Na butelkach Hoop Coli w okresie świątecznym pojawiła się też etykieta, która wyjaśnia, jak wysłać gwiazdkę.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Hand Made, która stworzyła scenariusz spotu oraz projekty graficzne — w tym projekt KV, projekt świątecznych etykiet na butelkach oraz kartek świątecznych. Hand Made jest także twórcą strategii komunikacji zarówno dla telewizji, jak i Internetu. Nad produkcją spotu czuwał dom produkcyjny D35, a nad zakupem mediów Havas Media. Kampania rozpoczęła się 7 listopada i potrwa do końca świąt Bożego Narodzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij