Ogilvy & Mather Polska z pierwszą szeroko zakrojoną kampanią dla Saeco

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ogilvy & Mather Polska z pierwszą szeroko zakrojoną kampanią dla Saeco

4 listopada wystartowała pierwsza szeroko zasięgowa kampania marki Saeco (należąca do Philips). Autorem konceptu i kreacji jest agencja Ogilvy & Mather Polska.

„Kampania dla marki Saeco jest pierwszą tak szeroko zakrojoną komunikacją przygotowaną dla tego brandu. Po raz pierwszy kampania została oparta o spot TVC, którego koncept został stworzony przez Ogilvy&Mather Polska. Celem komunikacji jest rekrutacja nowych użytkowników do kategorii automatycznych ekspresów do kawy” mówi Elżbieta Twardowska Strategy Director Ogilvy&Mather.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot przygotowany w ramach kampanii pokazuje jak za naciśnięciem 1 przycisku Saeco pozwala przygotować w „magicznym” procesie Twoją idealną kawę. Przedstawione ekspresy klasy premium oferują szeroki wachlarz napojów kawowych znanych z kawiarni: od esencjonalnego espresso po puszyste latte macchiato, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną kawą na jąką masz ochotę. Ukazana zaawansowana technologia marki Saeco np. opatentowany ceramiczny młynek, który wydobywa to co w ziarnach kawy najlepsze, przekłada sie na realne benefity dla użytkowników - delektowania sie kawą najwyższej jakości w Twoim domu. „W naszym spocie możemy prześledzić cały niezwykle sensoryczny proces we wnętrzu ekspresu Saeco, dzięki czemu na końcu każdy może otrzymać idealną kawę, którą można się delektować o każdej porze dnia” mówi Anna Lelonkiewicz Account Director Ogilvy&Mater.

Spot stworzony przez Ogilvy powstał w dwóch wariantach: z ekspresami PicoBaristo oraz Incanto. Każdy ze spotów jest również przygotowany z alternatywnymi rozwiązaniami dedykowanymi do digitalu. Ogilvy jest również autorem printów oraz materiałów displayowych. Produkcja spotów i sesji zdjęciowej odbyła się w Polsce i została przygotowana przez dom produkcyjny Redworks.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij