Rewolucja z Marketing Automation. Jak wykorzystać potencjał Big Data

Marketing Automation

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Rewolucja z Marketing Automation. Jak wykorzystać potencjał Big Data

Rynek Marketing Automation rozwija się bardzo dynamicznie – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Obecnie 142 700 firm korzysta z tych rozwiązań, a wartość rynku wynosi 1,6 miliarda dolarów. W efekcie rosnącego zainteresowania tą tematyką powstał przewodnik po innowacyjnej technologii...

... marketingu internetowego, zilustrowany przykładami wdrożenia poszczególnych rozwiązań – „Rewolucja z Marketing Automation. Jak wykorzystać potencjał Big Data”. Książkę autorstwa Grzegorza Błażewicza wydało Wydawnictwo Naukowe PWN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trwająca od kilkunastu lat rewolucja technologiczna, ogromna penetracja internetu, a także technologie mobilne stworzyły zupełnie nowego konsumenta. Konsumenta, który oprócz tego, że zmienił swój sposób podejmowania decyzji zakupowych, pozostawia po sobie tysiące śladów na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych, mapach oraz w systemach transakcyjnych. To wszystko spowodowało przedefiniowanie roli marketingu i postawiło przed współczesnymi marketerami niezwykłe wyzwania, których opanowanie wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi technologicznych ale również nowego rodzaju wiedzy.

„Rewolucja z Marketing Automation” przeprowadza czytelnika przez innowacyjną technologię marketingu online, działającego w obszarze: zbierania i przetwarzania dużej ilości danych na temat użytkowników, dostarczania spersonalizowanych wiadomości we wszystkich kanałach w czasie rzeczywistym, automatyzacji procesów, usprawnienia komunikacji między działami marketingu i sprzedaży. Bogata w przykłady zastosowań oraz ilustracje działania systemu, stanie się przydatnym kompendium wiedzy dla marketerów szukających przewodnika po technologiach Marketing Automation.

Tytuł jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych: stopniowo buduje wiedzę o Marketing Automation, od podstaw po rozwiązania zaawansowane i nowatorskie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij