Henryk Kania kibicuje polskim piłkarzom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Henryk Kania kibicuje polskim piłkarzom

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. rozpoczęły kampanię reklamową na łamach portalu Onet.pl i „Przeglądu Sportowego”. Firma promuje swoje produkty, a zaczęła od kabanosów.

„Dogrywka. Śniadanie z kadrą” – to nowy, cykliczny program w Onet.pl zapowiadający i podsumowujący mecze reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Prowadzącym jest znany dziennikarz sportowy Michał Pol, który zaprasza do studia ekspertów. Pierwszy odcinek kibice obejrzeli 12 listopada, a kolejne emitowane będą przy okazji każdego meczu naszej kadry. W minioną sobotę, gośćmi Pola byli Maciej Szczęsny i Andrzej Strejlau.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakłady Mięsne Henryk Kania są wyłącznym partnerem programu „Dogrywka. Śniadanie z kadrą”. Współpraca obejmuje m.in. lokowanie produktu oraz billboardy sponsorskie i banery reklamowe w sekcji sportowej Onet.pl. Działania te są wspierane na łamach „Przeglądu Sportowego”. – Henryk Kania kibicuje polskim piłkarzom. A nieodłącznym elementem kibicowania są przekąski. Wszyscy lubimy przegryźć małe co nieco podczas oglądania meczów, czy też takich programów jak „Dogrywka. Śniadanie z kadrą”. Nasze produkty, na czele z kabanosami, sprawdzą się w tej roli perfekcyjnie – mówi Dominika Rąba, v-ce prezes zarządu Zakładów Mięsnych Henryk Kania.

ZM Henryk Kania to wiodący producent wyrobów wędliniarskich oraz mięsa konfekcjonowanego w Polsce. Firma została założona w 1990 roku w regionie o XIX-wiecznej tradycji rzemiosła masarskiego, gdzie od lat skupiał się przemysł mięsny. Zakłady Henryk Kania oferują szeroki wachlarz produktów z obszaru marek własnych i prywatnych. Głównymi odbiorcami jej produktów są sieci handlowe w kraju i za granicą, a do wiodącego asortymentu należą m.in. kabanosy. Ich sztandarowa linia oferowana pod marką Maestro urosła 5,1% wartościowo i 23,1% ilościowo r/r (I poł. 2015 vs I poł. 2016). O 1,8 p.p. wzrosła także penetracja rynku, co oznacza, że produkty dotarły do jeszcze większej liczby klientów niż przed rokiem w analogicznym okresie. Firma sprzedała kabanosy o łącznej wartości blisko 32 mln zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij