Kamil Stoch powalczy o najwyższe podium z Atlasem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kamil Stoch powalczy o najwyższe podium z Atlasem

Leć Kamil! Leć! Jeszcze przez co najmniej dwa lata kibicować będziemy najlepszemu polskiemu skoczkowi. Wszystko za sprawą umowy, którą Kamil Stoch podpisał z Grupą Atlas. Dzięki niej lider rynku chemii budowlanej w Polsce wspierać będzie skoczka w nadchodzących sezonach skoków narciarskich...

...i przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 r.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wysoka jakość w Grupie Atlas to nie tylko najwyżej jakości produkty chemii budowlanej. Firma od wielu lat aktywnie wspiera polskich sportowców i pomaga im w osiąganiu najlepszych wyników. Do grona podopiecznych Atlasa zalicza się także najlepszy polski skoczek, dwukrotny Mistrz Olimpijski Kamil Stoch, którego indywidualnym sponsorem Atlas jest od 2015 r.

Możliwość współpracy z jednym z najlepszych polskich sportowców jest dla firmy Atlas szczególnym wyróżnieniem. Wierzymy, że kontynuując współpracę, przez kolejne dwa lata oglądać będziemy p. Kamila Stocha stającego na najwyższych stopniach podium, również podczas zmagań olimpijskich w 2018 r. Dziś życzymy wiatru pod narty i obiecujemy aktywnie kibicować – mówi Henryk Siodmok, Prezes Zarządu Atlasa.

Podpisanie umowy odbyło się 21 października w Zakopanem. Grupa Atlas trzyma kciuki i życzy p. Kamilowi wiatru pod narty i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij