TERRITORY

Kapituła konkursu MIXX Awards 2016 ogłasza nominacje do nagród za dokonania

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kapituła konkursu MIXX Awards 2016 ogłasza nominacje do nagród za dokonania

W ślad za zeszłotygodniowymi nominacjami, przyznanymi przez zespół jurorski najbardziej kreatywnym i efektywnym ich zdaniem kampaniom reklamowym i marketingowym w mijającym roku, dzisiaj Kapituła konkursu MIXX Awards 2016 ogłosiła nominacje do nagród w kategoriach specjalnych za dokonania.

Regulamin konkursu MIXX Awards przewiduje pięć kategorii specjalnych, w których przyznawane są wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W kategorii Marketer Roku nominacje otrzymują: Allegro, Grupa Żywiec i McDonald’s Polska.

W kategorii Agencja Roku nominacje otrzymują: Deloitte Digital CE, GoldenSubmarine, GONG, Lubię to - linked by Isobar i VML.

W kategorii Dom Mediowy Roku nominacje otrzymują: Initiative, MEC, MediaCom Warszawa, Starcom oraz Universal McCann.

Nominacje i nagrody w kategoriach Dom Mediowy Roku oraz Agencja Roku przyznawane są na podstawie oceny łączonej - głosowania Kapituły oraz oceny zgłoszeń danego podmiotu w pozostałych kategoriach konkursowych. Nominacje i nagrody w kategoriach Marketer Roku, Człowiek Roku oraz Nagroda Specjalna przyznawane są wyłącznie poprzez głosowanie Kapituły.

Zgodnie z regulaminem, nominacje w kategoriach Człowiek Roku oraz Nagroda Specjalna pozostają tajne aż do rozstrzygnięcia konkursu MIXX Awards, które nastąpi 1 grudnia br. podczas uroczystej gali w Multikino Złote Tarasy. Bilety na galę oraz poprzedzającą ją konferencję dostępne są na stronie internetowej MIXX Awards & Conference.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij