Dorota Szelągowska w świątecznej kampanii Komfort

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dorota Szelągowska w świątecznej kampanii Komfort

Wystartowała świąteczna kampania Komfort. Głównymi bohaterami spotu są ambasadorka marki Dorota Szelągowska oraz hit cenowy ze świątecznej oferty: dywan Portofino.

Nowy spot z Dorotą Szelągowską utrzymany jest w podobnej konwencji, jak wcześniejsze, emitowane w ramach kampanii „Metry 2 szczęścia”. Ambasadorka Komfortu jest narratorem historii, w której rodzice z kilkuletnią córką cieszą się z nowego dywanu w salonie. W świątecznej odsłonie kampanii zadbano o stworzenie atmosfery ciepła i przytulności - nastrojowe światło, ogień płonący w kominku oraz puchaty i miękki dywan, który zachęca do rodzinnej zabawy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Inspirujemy klientów do tego, aby dekorując dom na święta pomyśleli o nowym dywanie, który jest nie tylko sprawdzonym sposobem na szybką i efektowną metamorfozę wnętrza, ale również na dodanie mu przytulności. Promowany w kampanii dywan Portofino doskonale się do tego nadaje. - mówi Inga Wawrzyniak-Gacek, dyrektor marketingu Sklepy Komfort S.A.

- Uwielbiam dywany, a te z Komfortu są piękne i wyjątkowe. Każdy znajdzie coś w swoim stylu – niezależnie czy to klasyka czy vintage. Portofino, prezentowany w ofercie świątecznej, to dywan nowoczesny, w modnych odcieniach kremu i szarości. Doskonale uzupełni wnętrze i nie wyczyści portfela. - mówi Dorota Szelągowska, dziennikarka i projektantka wnętrz.

Kampania telewizyjna rozpoczęła się 11 listopada. Spot emitowany jest w telewizjach: TVN, Polsat, TVP1 i TVP2 oraz na kanałach tematycznych TVN, TVP i Polsatu. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Codemedia.

Równolegle marka Komfort przygotowała katalog z nową ofertą dywanów, uzupełnioną o wybrane wykładziny i panele podłogowe. Katalog dystrybuowany jest w sklepach oraz w postaci insertu do miesięcznika Twój Styl oraz dwutygodnika Newsweek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij