Salami w sam raz na raz – Albedo z kampanią dla Spomlek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Salami w sam raz na raz – Albedo z kampanią dla Spomlek

Czy ser, nieodłączny składnik kanapek, pizzy i wielu innych dań może być szybką przekąską? Odpowiedź brzmi „tak” – przekonuje Spomlek w niestandardowej kampanii, przygotowanej przez agencję Albedo Marketing.

Kanapa z hasłem „Nie tylko na kanapce” – ta gra słów i przedmiotu stanowi oś kampanii promującej nowy produkt w portfolio marki Serenada: ser salami w formie wygodnej przekąski. W ramach eventów, organizowanych w centrach handlowych, biurowcach i uczelniach konsumenci mają okazję spróbować znanego im produktu w zupełnie nowej formie. Degustacje połączone są z szeregiem animacji dla dorosłych i dzieci, takimi jak kręcenie hula – hop, foto sesje z wykorzystaniem aparatów Instax czy też malowanie twarzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ser to kolejny produkt z naszych lodówek, który debiutuje na rynku przekąsek gotowych do spożycia. Jest on dedykowany konsumentom aktywnym, którzy często sięgają po przekąski w biegu, na ulicy – mówi Jagoda Jankowska z Albedo Marketing. To zupełnie nowe zastosowanie powszechnie znanego produktu, dlatego aby zwrócić na niego uwagę klientów potrzebowaliśmy niestandardowych działań. Zdecydowaliśmy się pokazać, że tak, jak wokół kanapy, jednoznacznie kojarzonej z leniuchowaniem może się sporo dziać, tak ser salami może służyć nie tylko do przygotowania tradycyjnej kanapki – dodaje.

Równie istotnym elementem kampanii jest odejście od standardowej formy samplingu produktu, podkreślające jego całkiem nowe zastosowanie

Zależało nam na całkowitym odejściu od tradycyjnego spojrzenia na ser. Nasza kampania łączy poczęstunek z animacjami w ramach wydarzeń organizowanych poza przestrzenią sklepu. To zdecydowanie zwraca uwagę. Liczymy, że dzięki naszej akcji Salami w sam raz na raz stanie się nową ulubioną przekąską konsumentów w każdym wieku – komentują przedstawiciele działu marketingu firmy Spomlek, właściciela marki Serenada.

Działania w ramach kampanii promującej nowy produkt Spomleku prowadzone będą do końca listopada w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Lublinie. Dzięki rozwojowi struktury i utworzeniu w Albedo Marketing działu field marketingu, kampania została zrealizowana w stu procentach w oparciu o zasoby agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij