Teraz by Artystyczna Podróż - finał konkursu, zwycięzcy i podsumowanie wystawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Teraz by Artystyczna Podróż - finał konkursu, zwycięzcy i podsumowanie wystawy

Instagram przeniósł się do świata sztuki! Wystawa i konkurs Teraz by Artystyczna Podróż już za nami. W miniony weekend od 18 do 20 listopada, w przestrzeni wystawowej Mysia 3 podziwiać można było 30 wyselekcjonowanych fotografii i poznać zwycięzców pierwszej edycji konkursu.

Spośród ponad 4650 zgłoszonych zdjęć zgłoszonych do konkursu Teraz by Artystyczna Podróż jury wybrało 30 prac, które od piątku 18 listopada można było zobaczyć w domu handlowym Mysia 3. W trakcie wernisażu ogłoszono trzech laureatów tej edycji konkursu. Gratulacje należą się Katarzynie Pałce (@karicassis), Weronice Kuroczko (@je.suis.kika) i Adrianowi Wernerowi (@adrianwerner), którzy w ramach nagrody pojadą na pięciodniową wycieczkę do Lizbony.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda z nagrodzonych prac prezentuje inną perspektywę spoglądania na otaczający nas świat - piękno miejsc opuszczonych, niezwykłość codzienności w mieście, czy rzeczywistość poddaną estetyzacji, podporządkowaną zasadom symetrii.

Przez cały weekend (19-20 listopada) każdy kto odwiedził dom handlowy Mysia 3, mógł zobaczyć efekty tego konkursu i 30 wyselekcjonowanych fotografii. Wszystkie zdjęcia wytypowane do tej edycji wystawy Teraz by Artystyczna Podróż umieszczone zostaną również na instagramowym profilu @artystycznapodroz.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij