Aleksander Piątek i Maciej Braksal z Focus Media Group zwycięzcami w Young Creatives

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksander Piątek i Maciej Braksal z Focus Media Group zwycięzcami w Young Creatives

Aleksander Piątek i Maciej Braksal z Focus Media Group zwyciężyli w konkursie Young Creatives. Pokonali 60 innych teamów w kategorii Integrated.

W ramach organizowanego przez Klub Twórców Reklamy konkursu Piątek i Braksal opracowywali strategie komunikacji – najpierw ich zadaniem było stworzenie dla Fundacji Zobacz Jestem kampanii na rzecz zapobiegania obniżonego poczucia własnej wartości u młodzieży. Następnie, w etapie finałowym, przygotowali dla marki Lirene koncepcję kampanii zintegrowanej promującej linię produktów (fluidy dopasowujące się).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nagrodą w konkursie Young Creatives jest wyjazd na festiwal Eurobest, odbywający się w tym roku między 30 listopada a 2 grudnia w Rzymie. Piątek i Braksal wezmą tam udział w Young Creatives Competition – międzynarodowym finale konkursu.

Aleksander Piątek jest grafikiem i ilustratorem, specjalizuje się w UX i layoutach. Potrafi też oderwać się od ekranu i chwycić za ołówek. Jest laureatem międzynarodowego konkursu Art Moves Festival 2016.

Maciej Braksal jest absolwentem UW i SGH, pracował w międzynarodowej korporacji po stronie marketingu, w domu mediowym jako planner/buyer oraz w kilku wiodących agencjach reklamowych przy projektach ATL, BTL i digitalowych (m.in. Legend Group, Ogilvy, Change, VML). Współtworzył też globalne digitalowe kampanie dla Tic Tac, był odpowiedzialny za obsługę Lay’s w digitalu na Polskę, co stało się benchmarkiem dla komunikacji globalnej tej marki. Obecnie specjalizuje się w alkoholach luksusowych, wyrobach tytoniowych oraz rynku piwnym.

W skład holdingu Focus Media Group wchodzą agencja marketingu zintegrowanego Focus Advantage, agencja eventowa Imagine Nation oraz agencja interaktywna Comfitura.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij