Nowy gracz na rynku – telewizyjna usługa hybrydowa - Twoja Nowa Telewizja TNTV

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy gracz na rynku – telewizyjna usługa hybrydowa - Twoja Nowa Telewizja TNTV

Innowacyjna usługa to połączenie naziemnej telewizji cyfrowej z IPTV – telewizją oferowaną w internecie. To odpowiedź na oczekiwania abonentów dotąd korzystających jedynie z wąskiej oferty telewizji naziemnej.

TNTV to 100 kanałów telewizyjnych i radiowych, w tym ponad 60 kanałów tv oferowanych bezpłatnie. To dobra wiadomość dla odbiorców, dla których inne usługi tego typu były dotąd niedostępne lub zbyt drogie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki hybrydowemu dekoderowi lub telewizorom z wbudowaną usługą TNTV klienci uzyskują dostęp do szerokiej gamy kanałów oferowanych obecnie tylko na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. Pakiet 60 darmowych kanałów można powiększyć o dopasowane pakiety tematyczne. Do dyspozycji są kanały: filmowe, rozrywkowe, sportowe, informacyjne, dla dzieci oraz dla widzów 18+. To pakiety, które można powiększyć za niewielką opłatą (od 9.90 zł do 19.90 zł) miesięcznie.

W ofercie można znaleźć takie kanały jak, m.in. Film Box, AXN, 13 ULICA, CBeebies, Eleven, TVP Seriale, TVP Sport, Romance TV, Kino Polska, Kino Muzyka, Zest TV, Erox, Redlight i wiele innych.

Usługa nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, kosztownych instalacji satelitarnych oraz opłat aktywacyjnych. TNTV działa w modelu usługi przedpłaconej. Do odbioru potrzebny jest dekoder lub telewizor z modułem IPTV oraz doprowadzone łącze internetowe. Urządzenia można kupić w sieciach Media Markt i Saturn, które maja wyłączność do końca 2016 roku.

Właścicielem TNTV jest spółka Skymaster Media z polskim kapitałem. Projekt wspiera od strony informatycznej i sprzętowej spółka Aply i Skymaster ze Szczecina.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij