MINIMA kreuje nową submarkę Branch Brothers

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MINIMA kreuje nową submarkę Branch Brothers

Jeżeli masz tylko 1 dzień na wymianę POS w całej sieci sprzedaży – to zadanie dla Eksponautów! Przekazaniem tak konkretnej obietnicy marki w warstwie wizerunku i komunikacji zajęła się agencja MINIMA.

Eksponauci są nowym subbrandem firmy Branch Brothers, polskiego lidera merchandisingu. Zadaniem MINIMA było stworzenie wizerunku i kompleksowej komunikacji wspierającej wejście Eksponautów na polski rynek. Efekty można już zobaczyć na stronie www.eksponauci.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zakres prac wchodziły: projekt logotypu, opracowanie CI, Key Visualu oraz tekstów i projektu strony www – Od klienta dostaliśmy ciekawą nazwę i dobry brief, wskazujący na to, czym będą zajmowali się Eksponauci. Co najważniejsze, dostaliśmy też wolną rękę. Eksperci od merchandisingu w pełni zaufali naszym specjalistom, to niezmiernie ważne dla finalnego efektu – mówi Krzysztof Fabianowski, Creative Director i Managing Partner MINIMA.

Eksponauci, dzięki logistycznej perfekcji, mogą zaoferować klientom kompleksową realizację zlecenia w przeciągu jednego dnia. Dlatego MINIMA zaproponowała rozwiązania wizerunkowe, równie odważne jak nazwa i obietnica marki: logotyp stylizowany na plakietki misji NASA i komiksowe postacie brand heroes, wzorowane na bohaterach filmów SF.

Współpraca z agencją przebiegała bardzo sprawnie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomysły były szybko uzgadniane i wdrażane. Od samego początku koncepcja MINIMA skutecznie trafiała w nasze zapotrzebowanie, z jednej strony na jasną, a z drugiej na wyróżniającą się komunikację – tak o współpracy z agencją mówi Michał Klincewicz, Członek Zarządu Komplementariusza, CEO Eksponauci.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij