Imagine Nation koncertowo dla BURN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Imagine Nation koncertowo dla BURN

Należąca do holdingu Focus Media Group agencja eventowa Imagine Nation odpowiadała z scenografię tegorocznej edycji muzycznego cyklu BURN Battle School Remixed. Agencja przygotowała scenografię na koncerty, które odbyły się w Tauron Arenie w Krakowie oraz na Stadium Live Arenie w Moskwie.

Imagine Nation działała na zlecenie agencji Amplify London, współpracującej przy obsłudze cyklu BURN Battle School Remixed z agencją designerską Sculptivate London. Koncerty odbyły się na przygotowanych przez Imagine Nation scenach o powierzchni 400 m. kw., a elementy scenografii sięgały ponad 9 metrów wysokości. Agencja odpowiadała także za logistykę – cała scenografia została przetransportowana z Krakowa do Moskwy, a następnie wróciła do Polski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gwiazdami obu wydarzeń pod egidą napoju energetyzującego BURN były dwie ikony rapu – obchodzący właśnie 25-lecie działalności artystycznej Busta Rhymes oraz DJ Grandmaster Flash. Na scenie w Krakowie (24 września) towarzyszył im O.S.T.R., a w Moskwie (11 listopada) – L’One. Obie imprezy, które zgromadziły po niemal cztery tysiące fanów, były świętami hip-hopu – BURN Battle School Remixed to festiwale kultury ulicznej, podczas których fani mogli nie tylko słuchać wybitnych raperów, ale też oglądać występy breakdancerów czy tworzone na żywo instalacje street-artowe i graffiti.

Oprócz Imagine Nation, w skład Focus Media Group wchodzą agencja marketingu zintegrowanego Focus Advantage oraz agencja interaktywna Comfitura.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij