Artegence wysyła babcie na zasłużony wypoczynek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Artegence wysyła babcie na zasłużony wypoczynek

Agencja Artegence uruchomiła swoją nową, sterowaną smartfonem, stronę internetową. Dotychczasowy flashowy design z babciami w roli głównej, nagrodzony KTR-em i Kreaturą, zastąpiła nowoczesna strona stworzona przy pomocy technologii HTML5.

„Dotychczasowy wizerunek dał nam niespotykaną rozpoznawalność. Jednak postanowiliśmy odesłać nasze babcie, choć bardzo się z nimi zżyliśmy, na zasłużony wypoczynek.” mówi Bartłomiej Wyszyński, wiceprezes Artegence. „Odbiór poprzedniej strony był znakomity, ale trzeba iść do przodu i otworzyć się na jeszcze nowsze technologie.”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa strona Artegence stworzona jest w technologii responsive design, dzięki czemu automatycznie dostosowuje sposób wyświetlania treści do urządzenia, na którym jest przeglądana - czy to na smartfonie, komputerze, czy tablecie. Poza standardowym przeglądaniem kompetencji, portoflio i nagród, prace można przejrzeć i „ocenić” sterując websitem za pomocą smartfona. 

„Chcieliśmy, żeby użytkownicy mogli się trochę naszą stroną pobawić. Dzięki połączeniu websitu ze smartfonem można więc bardzo dosłownie przekazać nam, co myśli się o naszych pracach. Wystarczy wziąć smartfona i... zacząć rzucać. Nie smartfonem, oczywiście, ale - żeby za dużo nie ujawniać - „opinią”. Naprawdę zachęcam do skorzystania z tej funkcji.” - dodaje Wyszyński.

Artegence to agencja kreatywna full service, specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji, gdzie wiodącą rolę pełnią media interaktywne.

Witryna dostępna jest pod adresem www.artegence.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij