OptAd360 oraz Look4app powierzają swoją komunikację agencji MOOQ.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OptAd360 oraz Look4app powierzają swoją komunikację agencji MOOQ.

Agencja strategiczno-kreatywna MOOQ zyskała nowych klientów działających w branży nowych technologii. Do grona firm, które współpracują z agencją dołączyły między innymi firmy OptAd360 oraz Look4app.

Współpraca będzie dotyczyła działań komunikacyjnych, w tym przede wszystkim media relations oraz budowania wizerunku w internecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja MOOQ intensywnie rozwija swoje kompetencje i specjalizację w zakresie komunikacji firm działających na rynku innowacji oraz nowych technologii.

OptAd360 – to firma zajmująca się pomaganiem wydawcom w jak najlepszej monetyzacji ich serwisów internetowych. Firma powstała na początku 2016 roku i szybko znalazła się wśród liderów polskiego rynku sprzedaży powierzchni reklamowej w modelu programmatic. W 2017 firma planuje rozpoczęcie działań na rynkach europejskich i amerykańskich oraz podwojenie swoich przychodów.

Look4app – polska firma zajmująca się wytwarzaniem oprogramowania na zamówienie. W ciągu niecałych czterech lat swojej działalności zyskała renomę jednej z najszybciej rozwijających się i najlepiej zarządzanych firm w branży IT. Look4app stworzyła swoją własną kulturę organizacyjną przyciągając w ten sposób jednych z najlepszych specjalistów w Polsce. W 2017 planowany jest dalszy, dynamiczny rozwój firmy oraz znaczące zwiększenie zatrudnienia.

Cieszymy się ze współpracy z tak uznanymi markami. Nasza współpraca będzie przebiegała w bliskim kontakcie z klientem. Wierzymy, że skuteczna komunikacja nie tylko wspiera biznes ale może go pozytywnie stymulować - mówi Filip Filar.

Agencja MOOQ istnieje na rynku od połowy 2016 roku jednak w tak krótkim czasie zdobyła klientów w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej oraz zrealizowała wiele ogólnopolskich kampanii. Agencję współtworzą wielokrotni zdobywcy nagród branżowych takich jak Effie, Kreatura oraz KTR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij