Rusza kampania i konkurs Noizz.pl #zrobtow2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza kampania i konkurs Noizz.pl #zrobtow2017

Ruszyła kampania reklamowa serwisu Noizz.pl. Akcję i konkurs pod hasłem #zróbtow2017 przygotowała Grupa Onet-RAS Polska.

Kampanii towarzyszy konkurs, w którym uczestnicy przedstawiają swoje postanowienia noworoczne. W konkursie należy zaprezentować je w formie fotografii lub wideo i opublikować na Instagramie, Facebooku lub Twitterze z tagiem: #zróbtow2017 oraz #noizz. Główną nagrodą jest możliwość wypożyczenia na 2 tygodnie samochodu typu kamper. Na laureatów konkursu czeka także 5 aparatów Instax 8. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół Noizz.pl wchodzi w rok 2017 z zamiarem dotrzymania postanowień noworocznych. Z tej okazji zapraszamy do akcji, która kibicuje realizacji śmiałych celów i oferuje nagrody idealne do dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Zachęcamy naszych odbiorców do działania, rozwoju i publikowania pomysłów na najbardziej szalone postanowienia. Promujemy kreatywność i twórcze wykorzystanie mediów społecznościowych. Osoby, które nas ujmą pomysłami, będą miały szansę spędzić niezapomniany czas w podróży kamperem. #zróbtow2017!” – komentuje Paweł Pawelec, Redaktor Naczelny Noizz.pl. 

Kampania potrwa do 31 stycznia, a spoty pojawią się w telewizji, w kinach sieci Helios, w klubach fitness oraz w serwisach Grupy Onet-RAS Polska. Dodatkowym wsparciem są działania w social mediach oraz internecie. 

Za kampanię odpowiadają: Anna Piętka, Dyrektor Zarządzająca Noizz.pl, Paweł Pawelec, Redaktor Naczelny oraz Anna Więckowska, Brand Portfolio Manager i Anna Haczykowska, Junior Brand Manager. Nad realizacją i kreacją czuwa Bartek Kozłowski, dyrektor Działu Artystycznego Onet-RAS Polska, wraz z zespołem.

Szczegóły konkursu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij