Prudential rozstrzygnął przetarg na obsługę kreatywną – kolejne kampanie zadaniem agencji Publicis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prudential rozstrzygnął przetarg na obsługę kreatywną – kolejne kampanie zadaniem agencji Publicis

Prudential rozstrzygnął rozpisany jesienią ubiegłego roku przetarg na obsługę kreatywną. Z grona sześciu zaproszonych do przetargu agencji wybrano Publicis. Współpraca z nową agencją ma mieć charakter długoterminowy. Ubezpieczyciel nie zmienia domu mediowego – za planowanie i zakup mediów...

...odpowiada SMG Starcom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prudential podał do publicznej wiadomości wyniki rozpisanego jesienią przetargu reklamowego. Z grona sześciu zaproszonych agencji: dotychczas obsługującej BBDO Warszawa oraz Brasil, Change, Grandes Kochonos, GPD i Publicis, wyłoniono zwycięzcę, którym jest Publicis. Jak podkreśla Łukasz Penszko, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Prudential, przetarg podyktowany był wyłącznie wymogami korporacyjnymi. Koncept reklamowy „młodzi bogowie” autorstwa BBDO Warszawa był nagradzany w konkursach branżowych (Złote i Srebrne Effie, Golden Arrow, itd.), a użyte w kampaniach sformułowania językowe weszły nie tylko do mowy potocznej, ale i debaty publicznej. Marketer informuje ponadto, że zgodnie z zaleceniami SAR, agencjom zaangażowanym w przetarg zostanie wypłacone wynagrodzenie.

Prudential kontynuuje kampanię promującą oszczędzanie na emeryturę, ale nie wyklucza promocji kolejnych swoich produktów ubezpieczeniowych w ramach platformy „młodzi bogowie”. Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby reklamowe kampanii Prudentiala zajmuje się dom mediowy SMG Starcom. Obsługą kreatywną firmy Prudential w agencji Publicis będzie się zajmował zespół pod kierownictwem Dagmary Witek-Kuśmider oraz Sławka Figury. W chwili obecnej obydwie strony formalizują warunki i zasady współpracy.

 

 

 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij