Przewodnik po Hogwarcie, czyli do jakiego domu należy Twoja firma

Przewodnik po Hogwarcie, czyli do jakiego domu należy Twoja firma

Jaka jest kultura pracy w Twojej firmie? Jesteście odważni w podejmowaniu działań? Charakteryzuje Was kreatywność, ale też logiczne myślenie? A może kierujecie się zasadą „po trupach do celu”?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy dom w stylu Hogwartu ma swoje zalety i potencjalne wady. Jaką charakterystykę posiadają firmy w każdym z domów?  

Gryffindor — firmy o kulturze Gryffindoru chcą być najlepsze w swojej niszy, a nawet w całym segmencie, nie boją się podejmować ryzyka, aby dostać się na sam szczyt. Ogólnie rzecz biorąc, są najbardziej skłonni do wykorzystywania bodźców od konkurencji, by zwiększyć swoją produktywność.

Hufflepuff — to firmy, dla których współpraca i dążenie do osiągania wspólnych celów to podstawa. Organizacje non-profit i firmy ukierunkowane na ciągłe kształcenie mogą przynależeć do tego domu. Charakteryzuje je: duma, zaufanie, lojalność i siła (którą jest dla nich zespół). 

Ravenclaw — firmy z kulturą Ravenclaw wkładają wiele serca w swoją działalność. Są dumne ze swoich usług i  produktów, chętnie poddają je testom. Cechuje je kreatywność i innowacyjność.

Slytherin — firmy te napędza taktyka. Zawsze gotowe by szukać nowych, lepszych sposobów na osiąganie zamierzonych celów. Ich struktura jest hierarchiczna o bardzo silnym łańcuchu dowodzenia.

A Twoja firma, do którego domu należy?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij