Konferencja Performance Marketing Day 2013 – liczy się efekt

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja Performance Marketing Day 2013 – liczy się efekt

Jak wykorzystać potencjał drzemiący w reklamie efektywnościowej? Jak planować kampanie przynoszące największy ROI? Jak zwiększy się udział reklam wideo, mobile, social i local rozliczanych w modelach efektywnościowych?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznają uczestnicy konferencji Performance Marketing Day organizowanej przez NoNoobs.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konferencja odbędzie się 19 marca 2013 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Poświęcona będzie ściśle tematyce reklamy rozliczanej w modelu efektywnościowym.

Program konferencji, której patronem merytorycznym jest iProspect Polska, obejmuje prelekcje ekspertów i liderów rynku performance z Polski i zagranicy, prezentacje case studies oraz sesję pytań i odpowiedzi. Wystąpią m.in. Serhad Bolukcu, Market Manager rynku CEE w Facebook, Nishma Robb, Chief Client Officer w iProspect oraz Mariusz Gąsiewski, odpowiedzialny za mobilne rozwiązania w Google Polska i CEE. W trakcie imprezy zostaną również zaprezentowane wyniki pierwszego badania nt. wykorzystania performance marketingu przez polskie firmy, które zostało przeprowadzone przez Harvard Business Review Polska/ICAN Institute na zlecenie iProspect. Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się na stronie performancemarketingday.pl.

„Organizujemy pierwszą w Polsce konferencję poświęconą marketingowi efektywnościowemu, bo wiemy, że w dobie kryzysu jest to najbardziej pożądana przez reklamodawców forma rozliczania działań marketingowych. Zaprosiliśmy wyjątkowych ekspertów, którzy zaprezentują case study najciekawszych kampanii oraz wskażą najlepsze narzędzia poprawiające efektywność działań marketingowych” – mówi Agnieszka Świtkowska, co-founder NoNoobs.pl, organizatorka konferencji.

„Branża marketingowa dąży nieustannie do zwiększania efektywności prowadzonych działań. Ułatwia to rozwój systemów emisji reklam, które są obecnie w stanie przetwarzać ogromne ilości danych. Nie dziwi więc, że model rozliczania za efekty wkracza z sukcesami do kolejnych dziedzin reklamy, m.in. display, wideo i social” - mówi Michał Kreczmar, dyrektor zarządzający iProspect Polska – Celem konferencji jest przybliżenie możliwości, jakie obecnie daje performance marketing i wskazanie zastosowań, które pomogą polskim marketerom w osiąganiu pożądanych efektów.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się również m.in. jakie cele może realizować performance marketing, jak optymalizować koszty działań marketingowych oraz jak w zautomatyzowany sposób efektywnie kupować powierzchnie reklamowe. Poznają także trendy w reklamie efektywnościowej, nowe formaty (wideo, mobile, rich media, social media) oraz case study najciekawszych kampanii reklamowych realizowanych w modelach efektywnościowych.

Według IAB marketing efektywnościowy stanowi aż 67% wydatków na reklamę interaktywną w USA. W Polsce marketing w wyszukiwarkach wyprzedził reklamę display’ową dopiero w 2012 roku (38% SEM, 37% display wg. IAB AdEx Q3 2012).

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij