Poznaj wszystkie emocje z Kubusiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj wszystkie emocje z Kubusiem

Najmłodsi uwielbiają, gdy element gry i zabawy towarzyszy im w ciągu całego dnia – właśnie dlatego Kubuś przygotował dla nich kolejną wyjątkową atrakcję! Jak zawsze niespodzianka jest na wyciągnięcie ręki – ukryta pod etykietami ulubionych soków.

Wraz z każdą butelką ulubionego soku najmłodsi mogą zbierać teraz nową kolekcję wyjątkowych naklejek. Na Kubusiu gęstym 0,3l, Kubusiu GO! i Kubusiu 100% kryją się naklejki, z których każda reprezentuje inną emocję.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zabawa z Kubusiem zawsze niesie ze sobą nie tylko rozrywkę, ale i ciekawą formę edukacji. Kolejną edycję naklejek ukrytych pod etykietami produktów marka postanowiła poświęcić nauce emocji. Zabawne minki w sugestywny sposób przedstawiają przeróżne uczucia. Dzięki tej kolekcji dzieci mogą odgadywać i poznawać różne formy emocji, a później się z nimi utożsamiać, odgrywać je lub odnajdywać w swoim otoczeniu. Naklejki można wykorzystać w dowolny sposób – naklejając je na zabawkach, ozdabiając nimi przedmioty, układając z nich kompozycje albo wymieniając się nimi z przyjaciółmi.

Soki z nową edycją Kubusiowych naklejek są już dostępne w sklepach. Wystarczy wejść na stronę www.kubus.pl, by się zainspirować i poznać nową kolekcję. Cały zestaw to aż 40 różnych emocji! Kolorowe naklejki z pewnością spodobają się najmłodszym, a ekspresyjne buźki mają sprawić, że dzieci zapamiętają, jakim wachlarzem uczuć dysponuje każdy z nas.

Zapraszamy na: www.kubus.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij