Szafrański, Markowicz, Bucki i wielu innych ekspertów. Wyjątkowy Kongres już 20 stycznia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szafrański, Markowicz, Bucki i wielu innych ekspertów. Wyjątkowy Kongres już 20 stycznia

Jak dobrze zarabiać, słuchając siebie, a nie spełniając oczekiwania innych? Jak pogodzić finanse osobiste z prowadzeniem firmy? Jakie determinanty decydują o sukcesie w sieci – dziś i za 20 lat? Na te i inne pytania odpowiedzą wybitni influencerzy biznesowi i najsłynniejsi twórcy internetowi...

...w Polsce: Szafrański, Markowicz i Kruczkowski. Zostały ostatnie bilety na wyjątkowy Kongres!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu” – pod tym hasłem odbędzie się pierwsza edycja Kongresu z cyklu „Duchowo, genialnie, globalnie”. Wydarzenie będzie miało miejsce w krakowskim Centrum Kongresowym ICE już 20 stycznia. Bilety można kupić TUTAJ.

Kongres skierowany jest do wszystkich, którzy szukają inspiracji do rozwoju – zarówno tych, którzy prowadzą swój biznes, jak i tych, którzy dopiero mają to w planach.

Wybitni eksperci i blogerzy w jednym miejscu

3 panele dyskusyjne i 16 prelegentów. W jednym miejscu spotkają się wybitni eksperci – z różnych branż, ale o tych samych wartościach. To ludzie, którzy tworzą trendy w swoich obszarach i sprawiają, że podąża za nimi cały rynek – w Polsce, a nawet zagranicą. A wśród nich specjaliści z Facebooka, 3M, Uniwersytetu Harvarda, National Geographic Learning i Kantar TNS, ale też ks. Jacek WIOSNA Stryczek i najpopularniejsi w Polsce twórcy internetowi: Szafrański, Markowicz, Kruczkowski.

Swoimi doświadczeniami uczestników zainspirują również przedstawiciele projektu Męska Strona Rzeczywistości i Perła kobiecości, którzy opowiedzą o tym, jak rozwijać się poprzez pogłębianie tożsamości płciowej. Pełna lista prelegentów i program Kongresu >>

5 powodów, dlaczego warto tam być

  • Relacje. Poznasz wybitnych influencerów biznesowych zmieniających świat! To oni tworzą trendy, za którymi podążają inni.
  • Networking. Będziesz częścią wyjątkowego networkingu. Kongres to nie tylko spotkanie ludzi, którzy osiągnęli sukces, ale też niepowtarzalne spotkanie osób żyjących wartościami. Zbudujesz relacje, które zaprocentują dziś i w przyszłości.
  • Przewaga. Dowiesz się jak projektować przyszłość zawodową w oparciu o swoją indywidualność i tożsamość płciową. Odkryjesz swoją przewagę tam, gdzie inni nawet nie szukają.
  • Wiedza. Poznasz światowe determinanty decydujące o sukcesie w sieci, dowiesz się, czego dziś i jutro będą potrzebować konsumenci, i odkryjesz zawody, które będą najbardziej popularne za 20 lat. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej planować swój biznes i przyszłość zawodową.
  • Zarobki. Chcesz zarabiać więcej? To proste – przekonuje ksiądz Jacek Stryczek, autor bestselleru „Pieniądze”, gospodarz Kongresu. Swoim doświadczeniem podzielą się z Tobą ludzie, którzy znaleźli własne metody na zarabianie w niepospolity sposób i odnieśli wielki sukces.

Żeby Polska była krajem milionerów

Pomysłodawcą i gospodarzem Kongresu jest ks. Jacek WIOSNA Stryczek – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, twórca Szlachetnej Paczki, autor książki „Pieniądze”. – Po latach pomagania doszedłem do wniosku, że chcę uczyć ludzi, jak zarabiać więcej – mówi. – Paczka wspiera potrzebujących w wychodzeniu z biedy, ale dzisiaj idziemy dalej i wspieramy w rozwoju tych, którzy już zarabiają. Chciałbym, żeby Polska była krajem milionerów. Stąd pomysł na Kongres, na który serdecznie Państwa zapraszam – dodaje ks. Jacek.

Dla uczestników Kongresu przewidziano zniżki na noclegi w Krakowie oraz uczestnictwo w loterii: nagrodą jest kolacja z gospodarzem wydarzenia – ks. Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem. Tu możesz kupić bilet >>

 

Kongres „Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i swojego biznesu”, 20 stycznia 2017 roku, 10.00‒17.00; Centrum Kongresowe ICE w Krakowie, ul. Marii Konopnickiej 17.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij