Mówić pięknie, można o wszystkim. Angel Soft wzrusza w reklamie papieru toaletowego

Mówić pięknie, można o wszystkim. Angel Soft wzrusza w reklamie papieru toaletowego

Przyjemnie ogląda się kampanie społeczne, ale największym wyzwaniem jest wzbudzić ekscytację i zwrócić uwagę na tematy mało medialne. Takim produktem, o którym nikt nie chce mówić, jest papier toaletowy. Jak radzi sobie z tym Soft Angel?

Nowa kampania Soft Angel odsłania małe, delikatne i wzruszające momenty, które powinniśmy doceniać, szczególnie, że nie ma ich wiele w reklamach. Jednym z takich momentów jest ten w toalecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trzy nowe reklamy marki, których mottem jest: "Bądź miękki. Bądź silny” zobaczcie tutaj:

Angel Soft to amerykańska firma zajmująca się produkcją m.in. chusteczek higienicznych i papieru toaletowego. Może, organizując wzruszającą kampanię, firma chciała zwiększyć sprzedaż swoich produktów? 

W zeszłym roku, z okazji Dnia Ojca powstał spot, który przedstawiał dzieci samotnych matek. Kobiety zmuszone są pełnić dla swoich dzieci podwójną rolę - ojca i matki. To właśnie im firma oddała wzruszający hołd. Dzięki reklamie poznajemy historie osób, które wychowywały się w domach bez ojców.

PS

Papier toaletowy to produkt, o którym ciężko mówić pięknie, ale nie ma tego złego, coby na dobre hipsterowi nie wyszło. Widzieliście reklamę papieru toaletowego dla hipsterów?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij