Ręce metaforą zmian w nowej kampanii Reebok (Reklama dnia)

Ręce metaforą zmian w nowej kampanii Reebok (Reklama dnia)

Nowa kampania Reebok zachęca ludzi do bycia lepszymi wersjami siebie. Poświęcenie, niekiedy ból i ogromny wysiłek wkładany w aktywność fizyczną to klucz do szczęścia i sukcesu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reebok jako marka zaangażowana chce pomagać w przekraczaniu własnych granic i pokonywaniu słabości, stawaniu się lepszym i jeszcze silniejszym, a sprawność fizyczna jest najlepszą drogą do odblokowania siebie. Pomaga budować swoją tożsamość i kształtować nasze życie. 

Spot pod hasłem „Hands”, trwający ponad minutę, pokazuję, że w bliznach, ranach i krwi nie raz jest opisane ludzkie życie. Tytułowe ręce są metaforą zmian, które zachodzą w życiu człowieka, kiedy ten staje się bardziej odważny, otwarty, a także pewny siebie. 

Za kreację spotu odpowiada agencja Venables Bell&Partners. Spot wyreżyserował Diego Contreras, produkcją zajęła się firma Bullitt. 

PS 

W ramach działań akcji „Be more human” Reebok ma na swoim koncie inne spoty, które równie silnie stawiają na rozwój. W ramach działań PR podczas kampanii, Reebok realizuje aktywację #escapezone, której hasłem przewodnim jest wychodzenie poza swoją strefę komfortu.

 

PS 2

W 2016 roku Reebok rozdawał darmowe pary butów. Nie za darmo, oczywiście. Przechodnie musieli pokazać, że są wystarczająco szybcy, żeby je nosić. Akcja miała miejsce w Sztokholmie zorganizowała ją marka Reebok wspólnie z agencją Animal. Zobaczcie!

PS 3 

Powyższa akcja, to nie jedyna, która odbyła się w Sztokholmie. W lutym kiedy schody w metrze nie działały Reebok i kilka miejscowych klubów crossfitowych pomagało znosić ludziom walizki, zwierzęta, a nawet samych ludzi! 

PS 4

Reebok zachęcał również, w dość nietypowy sposób, by robić w życiu nieszablonowe rzeczy. Inspirujaca reklama z udziałem... kurczaka? 

 

 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij