Nowa twarz i awans w agencji strategicznej Melting Pot

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa twarz i awans w agencji strategicznej Melting Pot

Nowi klienci i projekty to także nowi ludzie, którzy są niezbędni do profesjonalnego realizowania zadań. Dlatego też na stanowisku Strategy Researchera pracę rozpoczęła Małgorzata Tymoszyńska. Jest to kolejna osoba, która zasili zespół agencji.

Tymoszyńska łączy wykształcenie socjologiczne i psychologiczne. Do jej obecnych obowiązków należy przygotowywanie analiz desk research, analizowanie raportów

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

i badań, wyszukiwanie insightów konsumenckich i kulturowych, prowadzenie wywiadów IDI oraz współpraca przy planowaniu strategii komunikacji dla marek obsługiwanych przez agencję. Do tej pory pracowała przy projektach dla takich klientów jak Aviva, Hortex i Electrolux. Melting Pot jest jej pierwszym pracodawcą w branży marketingowej, wcześniej zdobywała doświadczenie po stronie Klienta.

„Praca w agencji strategicznej wymaga nie tylko ogromnej wiedzy na temat rynku, konsumenta, rozumienia procesów gospodarczych i społecznych, ale przede wszystkim wyrazistej osobowości i kompetencji miękkich, umiejętności współpracy z różnymi ludźmi, słuchania i rozumienia różnych potrzeb. Znajdowania konsensusu tam, gdzie wydaje się to niemożliwe. Taka osobą jest Gosia. Takich osób szukamy do zespołu agencji” - tłumaczy Radosław Kaczmarek, partner w Melting Pot.

Jednocześnie w zespole Melting Pot na stanowisko Strategy Plannera awansowała Anita Łatyńska.

Kolejne planowane zwiększenie zespołu a także nowe inicjatywy, nad którymi pracuje zarząd Melting Pot skłoniły agencję do zmiany siedziby na taką, która gwarantuje jeszcze większy komfort pracy i a także przestrzeń do rozwoju. Od nowego roku agencja ma swoje nowe biuro przy ulicy Bukowińskiej 24a do którego serdecznie zapraszamy. :)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij