Samochody Infiniti z nową kampanią telewizyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Samochody Infiniti z nową kampanią telewizyjną

Dom mediowy Infinity Media realizuje kampanię „Infiniti bez akcyzy” samochodowej marki premium Infiniti, zachęcającą do zakupu aut z rocznika 2016.

Na potrzeby promocji powstał 15-sekundowy spot, który widzowie mogą oglądać od 1 do 31 stycznia 2017 roku. Emitowane w telewizji wideo reklamuje wyprzedaż modeli Infiniti z rocznika 2016 bez podatku akcyzowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot jest emitowany w stacjach ogólnopolskich – TVN, TVP1 i TVP2 oraz tematycznych z portfolio TVP, TVN i Polsatu. Promocja w TV wspierana jest działaniami OOH oraz on-line. Kampania telewizyjna „Infiniti bez akcyzy” została w pełni zaplanowana i zakupiona przez dom mediowy Infinity Media.

Współpraca pomiędzy Infinity Media i marką Infiniti jest następstwem podpisanej kolejny już rok z rzędu umowy z firmą IP Sp. z o.o. Sp. K., wygranej w drodze przetargu.

Za produkcję spotu „Infiniti bez akcyzy” odpowiada agencja Directors. Reżyserami reklamy są John Higginson i He&Me oraz Richard de Aragues i Barney Steel. Autorami polskiej wersji spotu są Piotr Górecki i Łukasz Myszkowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij