Cydr Lubelski zagra do tańca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cydr Lubelski zagra do tańca

Cydr Lubelski został sponsorem imprez „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie. - Oryginalne i świeże projekty muzyczne to natura Cydru Lubelskiego - podkreśla Robert Walewski, Brand Manager marki.

W ramach cyklu „Tańcz Więcej” Cydr Lubelski zaprasza na imprezy z Pauliną Przybysz (Rita Pax), Kubą Karasiem (The Dumpligs) i Piotrem Roguckim (Coma). Pierwsze wydarzenie już 28.01 w klubie Wytwórnia w Łodzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z zespołami Rita Pax i The Dumplings Cydr Lubelski współpracował już w ramach swojej trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

- Muzyka to naturalne skojarzenie ze światem Cydru Lubelskiego. Nasza marka towarzyszy ludziom w wolnych chwilach, spędzanych właśnie przy muzyce, na imprezach, podczas wydarzeń kulturalnych – mówi Robert Walewski, Brand Manager. - Trasa koncertowa Cydr Lubelski Spragnieni Lata już na stałe wpisała się w nurt wakacyjnych festiwali muzycznych, ale chcemy być z fanami dobrych dźwięków przez cały rok. Wspieramy projekty, które wyróżnia świeżość, oryginalność i autentyczność.

TAŃCZ WIĘCEJ to jedna z odsłon ogólnopolskich eventów tematycznych skupiających się wokół kreatywnych form spędzania wolnego czasu - łączących miejsca, ludzi i spotkania. To alternatywa dla tradycyjnych weekendowych imprez tanecznych. Podczas „Tańcz Więcej” swoje ulubione taneczne rytmy serwują artyści na co dzień nie zawsze kojarzący się z DJ-ską konsolą.

O gorącą atmosferę na parkietach zadbają: utalentowany kompozytor i producent młodego pokolenia, znany z nagradzanego m.in. Fryderykami duetu The Dumplings – Kuba Karaś oraz znana z takich projektów jak Sistars czy Rita Pax Paulina Przybysz. Ta dwójka, grając na jednej scenie podczas 4. edycji trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata już raz udowodniła, że reprezentując odmienne gatunki muzyczne można doskonale łączyć publiczność i porywać ją do wspólnej zabawy. W tym zadaniu muzyków wspierać będzie aktor, tekściarz, wokalista i frontman zespołu Coma Piotr Rogucki.

- TAŃCZ WIĘCEJ to nasza osobista lista największych tanecznych hitów. Zagramy nowości i stare dobre klasyki, dźwięki, które płyną prosto z naszej muzycznej energii. Wszystko, co radosne i inspirujące – zapowiadają artyści. Zabrzmią autorskie interpretacje coverów, własne numery muzyków i – jak zapowiada Paulina Przybysz – premierowe utwory w niepowtarzalnych, improwizowanych wersjach.

Każdej imprezie towarzyszyć będą strefy orzeźwienia Cydr Lubelskiego. - W Łodzi, Wrocławiu i Warszawie zaserwujemy orzeźwiający zastrzyk pozytywnych emocji i energii. Rozgrzejemy się przed festiwalowym latem – zachęca Robert Walewski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij