First Aid Communication z Red Bird

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
First Aid Communication z Red Bird

Agencja First Aid Communication podpisała umowę o współpracy z firmą Red Bird, dystrybutorem oraz producentem akcesoriów sportowych i outdoorowych. Współpraca obejmie działania z zakresu public relations oraz influencer marketingu dla marek Contigo, Mac in a Sac, PackSafe, Dr. Bacty...

PackIT oraz dodatkowo dla Alexander’s 7Stones. Za realizację działań odpowiedzialne są Marta Wawrzeniecka i Monika Osinkowska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Marki, które oferujemy zyskują przy „osobistym” poznaniu. Dystrybuujemy oraz produkujemy produkty wyróżniające się jakością, o ciekawym designie, wykorzystujące opatentowane rozwiązania technologiczne i funkcjonalne. Dlatego wybraliśmy partnera, który dobrze zdefiniował komunikację kluczowych atrybutów naszych marek – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird.

 Agencja podejmie działania komunikacyjne dla marek: Contigo - czołowy amerykański producent kubków termicznych i butelek na napoje wielokrotnego użytku; Mac in a Sac - kolorowe kurtki chroniące przed deszczem i wiatrem z Irlandii; PackSafe - backpackerska marka z Australii oferująca plecaki, torby podróżne i portfele z unikalnymi systemami zabezpieczeń przez kradzieżą; PackIT - torby termiczne, piknikowe i lunchboxy. Wsparcie od First Aid Communication otrzymają również marki własne Red Bird - Dr. Bacty, ręczniki z technologią antybakteryjną Polygiene  oraz dodatkowo Alexander’s 7Stones, drewniane klocki antystresowe.

Red Bird Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku. Jest dystrybutorem i producentem wysokiej jakości akcesoriów sportowych i outdoorowych, dostępnych w sieciach handlowych m.in. Empik, Home&You, GoSport, Interposport oraz sklepach internetowych. Firma znana jest również z rozwiniętego systemu obsługi B2B, w którym oferuje szereg rozwiązań personalizacji i brandingu produktów do programów lojalnościowych, akcji marketingowych oraz promocyjnych. Poza wymienionymi markami firma dystrybuuje akcesoria piśmiennicze TROIKA oraz torby i plecaki sportowe VAUDE.

First Aid Communication, agencja efektywnej komunikacji, na rynku od 2010 roku. Firma świadczy usługi public relations oraz komunikacji marketingowej przede wszystkim w obszarach: zdrowie i uroda, sport i podróże, ekologia i ochrona przyrody, motoryzacja oraz w branży spożywczej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij