Gatta i Justyna Steczkowska dla przedsiębiorczych kobiet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gatta i Justyna Steczkowska dla przedsiębiorczych kobiet

Gatta, kobieca marka wsparła cykl spotkań przedsiębiorczych kobiet pod hasłem „Wielka Wymiana Kontaktów”, a jej ambasadorka – Justyna Steczkowska – zdecydowała się napisać osobisty list do uczestniczek wydarzenia.

Pasja = inwestycja

Nie od dziś wiadomo, że networking jest jednym z kluczowych elementów sukcesu w biznesie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, którym zależy na rozwoju swojej kariery zawodowej, jest coraz większe. Kobieca Gatta doskonale to rozumie i wspiera inicjatywy, które dostarczają wiedzy oraz inspirują wszystkie kobiety do uczynienia ze swojej pasji inwestycji w postaci własnego biznesu. Jednym z takich wydarzeń jest cykl spotkań biznesowych organizowanych pod hasłem „Wielka Wymiana Kontaktów” („WWK”).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Justyna wspiera kobiety

Rozwijanie biznesu to bardzo trudny czas, który wymaga dużej aktywności i wysiłku. Doskonale wie o tym Justyna Steczkowska, która rozumie ile pracy i wytrwałości wymaga sukces. Ambasadorka marki Gatta w swoim liście do kobiet pisze:

Gratuluję Wam osiągniętych już sukcesów – i trzymając kciuki za kolejne – życzę Wam, żebyście dumnie kroczyły do przodu, a jak nawet trafi się gorszy dzień (czego nikomu nie życzę) zaśpiewały sobie słynną piosenkę Edith Piaf »Niczego nie żałuję«. Koncentrujmy naszą energię na tym, co dobre, na naszych małych i wielkich sukcesach – rodzinnych i zawodowych – poświęcajmy ją na swój rozwój osobisty i harmonię ze światem” – napisała w liście do uczestniczek wydarzenia Justyna Steczkowska.

Dlaczego Gatta

Spotkania biznesowe „WWK” to doskonały moment na wymianę kontaktów, doświadczeń i patentów na efektywną budowę biznesu. „Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesna kobieta stara się być aktywna na polu prywatnym i zawodowym, to trudne wyzwanie. Gatta jako kobieca marka chce w tych staraniach wspierać kobiety” – komentuje Anna Gołębicka, doradca Zarządu ds. marketingu i strategii Gatta i dodaje: „Gatta konsekwentnie stara się rozumieć kobiety i inspirować ich potrzebami w przygotowywaniu kobiecych, funkcjonalnych produktów, ale również wspierać je zawodowo. To obowiązek marek wytrwale realizujących swoją misję i starających się pozostawać w ścisłym kontakcie z klientami”.

Więcej informacji nt. projektu „Wielka Wymiana Kontaktów” można znaleźć na stronie: http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wwk/ oraz na oficjalnym profilu marki Gatta na Facebooku: https://www.facebook.com/GattaOfficial.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij