Marki Maspeksu wyróżnione w prestiżowym Rankingu Polskich Marek 2017 dziennika „Rzeczpospolita”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marki Maspeksu wyróżnione w prestiżowym Rankingu Polskich Marek 2017 dziennika „Rzeczpospolita”

Dziennik „Rzeczpospolita” już po raz trzynasty ogłosił prestiżowy Ranking Najcenniejszych Polskich Marek! Oceniono aż 330 krajowych znaków towarowych - najdroższych, najsilniejszych i najbardziej znanych marek 2016 roku.

Wiele marek firmy Maspex po raz kolejny zostało wysoko ocenionych nie tylko pod kątem wyceny oraz miary rozpoznawalności marki, ale również popularności i sympatii do produktów, które także wpływają na wartość.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród najcenniejszych i najmocniejszych marek polskich, po raz kolejny bezkonkurencyjny jako lider na rynku soków i napojów okazał się Tymbark. W kategorii Najmocniejsza polska marka – Napoje bezalkoholowe” po raz szósty, zdobył pierwsze miejsce. Warto podkreślić, że marka osiągnęła ten sukces z wyższą punktacją, niż rok wcześniej. Tymbark został także bardzo wysoko oceniony w ogólnym podsumowaniu najcenniejszych marek 2016 roku, a w zestawieniu najsilniejszych marek Tymbark znalazł się na podium, zajmując 3 miejsce. To marka, która pojawia się na wysokich lokatach we wszystkich zestawieniach, przede wszystkim jeśli chodzi o lojalność klientów (3 miejsce), ale również częstotliwość wyboru, a także ocenę jakości, świadomości marki, postrzeganej wartości, stopy referencji, jak i prestiżu. 

Duży sukces odniosła także marka Lubella – lider polskiego rynku makaronów – plasując się na trzecim miejscu na podium w kategorii „Pozostałe produkty żywnościowe”. Lubella zajęła również  4 miejsce w kategorii „Najsilniejszych marek 2016 roku” oraz wysoko uplasowała się pod kątem jakości (2 miejsce) oraz lojalności klientów (4 miejsce). Marka została również bardzo wysoko oceniona jako marka najczęściej wybierana oraz pod kątem świadomości, postrzeganej wartości oraz stopy referencji.

W rankingu najcenniejszych polskich marek wyróżnione zostały również: Łowicz, Kubuś, Tiger, Kotlin i Tarczyn. Kubuś i Tarczyn, zajmując kolejno 6 i 7 miejsce, zostały docenione w kategorii „Napoje bezalkoholowe”. Wysoko w tym zestawieniu pojawił się również Tiger, a Łowicz i Kotlin zajęły mocne lokaty w kategorii „Pozostałe produkty żywnościowe”. Marki te znalazły się także w rankingu „Najsilniejszych marek 2016 roku”. Większość z nich jest wysoko oceniona pod kątem jakości, świadomości oraz priorytetu świadomości marki, poprzez postrzeganą wartość, lojalność klientów oraz prestiż.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij