Peter Fonda w spocie braci Coen. Zobaczcie najnowszą reklamę Mercedes

Peter Fonda w spocie braci Coen. Zobaczcie najnowszą reklamę Mercedes

5 lutego podczas Super Bowl będziemy mogli przenieść się w czasie do 1969 roku i poczuć się jak w filmie „Easy Rider”. Bracia Coen stworzyli nową reklamę Mercedesa, w której gwiazdą jest sam Peter Fonda.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wszyscy kojarzymy „Swobodnego Jeźdźca” – film z 1969 roku, który pokazuje między innymi styl życia młodych ludzi lat 60. XX wieku. W filmie poszukuje się wolności, indywidualizmu, ukazany jest bunt przeciwko dorosłości. Scenariusz do filmu napisali Dennis Hopper, Terry Southern i Peter Fonda, który stał się pomostem łączącym oryginalny film z nową produkcją Mercedesa, tyle że w sportowym samochodzie Mercedes AMG – nowym symbolu amerykańskiego snu.

Kolejnym motywem łączącym reklamę braci Coen jest utwór grupy Steppenwolf kojarzony z subkulturą rockersów - m.in. za sprawą przeboju "Born to Be Wild", który stanowi jeden z hymnów rozsławiających wolność, żywiołowe życie i Harleya.

Jak Wam się podoba, ta nasycona symboliką reklama? Czy stanie się hitem tegorocznego Super Bowl?

Tegoroczny finał ligi NFL będzie transmitowany 5 lutego przez stację Fox, która jako jedyna ma prawa do transmisji finału w telewizji i internecie. W połowie grudnia zeszłego roku, Fox ujawnił, że sprzedał już 90 proc. czasu antenowego przy tym wydarzeniu, a 30-sekundowy spot kosztuje ok. 5 mln dol.

PS

Kiedy w 2015 roku marka Dodge obchodziła 100 lat, podczas Super Bowl zaprezentowała niesamowitą reklamę! Bohaterami reklamy byli… stulatkowie! Zobaczcie sami!

PS 2

Zeszłoroczna reklama  Audi R8 V10 Plus przedstawiała historię emerytowanego astronauty, który stracił chęć do życia, aż do momentu, gdy wsiadł za kierownicę nowego Audi. W reklamie znalazł się kultowy utwór Davida Bowie „Starman”. Zobaczcie!

PS 3

Francuski Mercedes wypuścił kilka miesięcy temu reklamę osadzoną w klimacie serialu Stranger Things, widzieliście?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij