Zostań CyberSpeakerem podczas Cyber 7.0!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań CyberSpeakerem podczas Cyber 7.0!

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii zaprasza do składania propozycji wystąpień na konferencji Cyber 7.0: Cyber-wszechświat i niewidzialny konsument, która odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Cyber7.0 to kolejna, już siódma, edycja konferencji Cyberresearch i CyberRE - najważniejszej w Polsce przestrzeni dyskursu o styku cyfrowości i konsumpcji. Odbywający się od 2010 roku event zgromadził ponad tysiąc uczestników, którzy zobaczyli niemal 150 prezentacji. Corocznie program jest tworzony przez CyberRadę w oparciu o selekcję zgłoszeń nadesłanych w odpowiedzi na otwarte call for papers.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna edycja Cyber 7.0 poświęcona będzie dwóm głównym obszarom tematycznym: Świat cyfrowy przejmuje kontrolę oraz Niewidzialny konsument.

Obserwujemy dwa zjawiska w cyberprzestrzeni, które w najbliższym czasie będą silnie wpływały na biznes i marketing, a więc także badania. Pierwsze to narastająca dominacja sfery cyfrowej nad światem, który dotychczas określaliśmy jako realny, a drugie to sukcesywne zacieranie się obrazu pojedynczego człowieka. To tworzy nowe napięcia i nowe możliwości, ponieważ trudno jest nam wyobrazić sobie świat zdominowany przez booty i algorytmy, w którym człowiek, kiedyś będący w centrum uwagi, staje się coraz mniej widoczny. Charakterem i skutkami jaki ten niezwykły splot ma dla codzienności i biznesu zajmiemy się na Cyber 7.0 – mówi Michał Kociankowski, przewodniczący CyberRady.

Prezentacje można zgłaszać do 5 lutego 2017 r. poprzez formularz dostępny na stronie.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij